Dokonalá krása: Zapomeňte na chemii a vsaďte na přírodu

Užívejte si nature péči a objevte kouzlo bezchybné pleti.
10123

I když máme pocit, že nás chemické složení produktů může v akutních případech vytáhnout z nejhoršího, nic se nevyrovná dlouhodobé péči z přírodních zdrojů, která nás dokáže proměnit v bezchybnou IT girl navěky. Základním krokem je péče. I když make-up zachrání poslední detaily, je potřeba myslet od základu. A pokud můžeme radit, máme pro vás tip na cestu, po které se vydat.

Vysoký účinek a přírodní složení totiž u pleťového krému už dávno nejsou neslučitelné požadavky. V laboratořích Kiehl's se právě na propojení všech našich požadavků zaměřili a vznikl regenerační pleťový krém, který budete milovat. (Doufáme, že minimálně stejně jako my!) Pure Vitality Skin Renewing Cream dokáže jako první na světě využít na maximum účinky dvou zásadních přísad – manukového medu z Nového Zélandu a korejského červeného ženšenu.

Díky super přírodnímu složení a hutné a výživné textuře se proto ihned po prvním nanesení můžete těšit na dokonale hydratovanou a zároveň regenerovanou pleť.

A malý bonus navíc? Hned několik pokladů v podobě Pure Vitality Skin Renewing Cream v hodnotě 1600 Kč pro vás máme připravené k testování.

Již příští týden se zde dozvíte, zda jste byly vybrány do naší testovací crew!

Reklama