Reklama

89. ročník udílení Oscarů: Trapas, překvapení i skvostné róby

Hvězdná akce jak má být...
9952

V noci na dnešek proběhlo v Los Angeles 89. předávání cen americké filmové akademie a ani tentokrát se to neobešlo bez trapasu. Mimo jednoho velkého omylu při vyhlašování však šlo o nádhernou akci, kde se sešly ty největší herecké hvězdy v nádherných outfitech.

Největším trhákem byl muzikál La La Land v hlavních rolích s Emmou Stone a Ryanem Goslingem, který si nakonec odnesl 6 sošek ze 14 nominací.

Mohlo by vás zajímat: Movie Time: Když se spojí La La Land s původní inspirací

Málem však získal sedm sošek! A to "díky" herci Warrenu Beattymu, který se při vyhlašování nejlepšího filmu spletl a místo dramatu Moonlight vyhlásit právě La La Land. Nakonec se však vše vysvětlilo a zábava pokračovala.

Největší důvod k oslavám měli Emma Stone a Casey Affleck, kteří si domů odnesli sošky za nejlepší herečku a nejlepšího herce roku.

Kromě zlatých sošek však všichni obdivovaly především dámské outfity - nouze nebyla o něžné, třpytivé ani sexy krajkové róby. Některé slavné herečky vsadily na odhalené kotníky, jiné na hluboké výstřihy nebo například vysoké rozparky. Podívejte se sami…

sledujte nás na instagramu
Reklama
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama