Reklama

3 tipy, jak si zpříjemnit každý trénink

Dokopat se k tréninku bývá obzvlášť v horku často dost složité…
10578

Když ale budete vědět, že na jeho konci, vás čeká odměna, cvičení vám půjde samo!

1. Začněte s odměnou hned po tréninku. Kupte si svůj vysněný sportovní spchový gel a nešetřete na něm! Perfektní sprchové pěny a gely, po kterých voníte celý den, seženete například v Rituals. Zakažte si ho ale používat ve dny mimo trénink. Tuhle vaši rozmazlovací lahůdku si nechejte pouze na trénink, aby bylo cvičení snesitelnější a vidina konce voňavější.

2. Luxusní tělový olej. Opět platí pravidlo - pouze ve dny tréninku. Perfektní tělové oleje jsou třeba ty od NUXE. V létě můžete klasický NUXE olej vyměit za ten s třpytkami a uvidíte, že se za vámi otočí každý fitnesák.

3. Perfektní proteinová nebo raw tyčinka. Na těchto věcech opravdu nešetřete. Po tréninku máte tělo unavené a svaly potřebují regenerovat. Dopřejte si proto kvalitní mlsání, které dá konci tréninku úplně nový rozměr. Vyzkoušejte například raw tyčinky Bombus, které si jednoznačně zamilujete.

Tip Joy - mějte v kabelce VŽDY alespoň jednu raw nebo proteinovou tyčinku! Když vás přepadne vlčí hlad, nevběhnete do prvního pekařství nebo fast foodu, ale s chutí se zakousnete do toho, co máte po ruce. Dejte stop nezdravým svačinkám a myslete na to, co vašemu tělu dělá dobře.

sledujte nás na instagramu
Reklama
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama