Reklama

4 místa, kam v zimě vyrazit na rande

 4 místa, kam v zimě vyrazit na rande  4 místa, kam v zimě vyrazit na rande Počasí je čím dál chladnější, čepice a rukavice se stávají denní výzbrojí, ale rande nepočká.
 4 místa, kam v zimě vyrazit na rande
{loadposition breadcrumb}

4 místa, kam v zimě vyrazit na rande

Počasí je čím dál chladnější, čepice a rukavice se stávají denní výzbrojí, ale rande nepočká.

Zimní období neznamená nutně sezonu, kdy všechno usíná. Naopak. Otevírá nové možnosti, kam zajít na rande, a to na místa, která by vás v létě možná ani nenapadla. Tady je několik tipů, kam v zimě zamířit za hřejivým teplem romantiky.

Pokud milujete dobrodružství, nasedněte na vlak
Určitě znáte filmy, ve kterých se dva zamilovaní nejvíce poznávají právě v autobuse či ve vlaku. Nikam nespěchají, sedí na zadním sedadle a hodiny mluví o všem možném. Tak si kupte lístky na vlak do destinace, kterou vám na nádraží nabídnou jako první. Sedněte si do té útulnější části vagonu a užívejte si jeden druhého.

Zajděte si na vyhlídku nebo rozhlednu
Tato místa jsou v zimním období poněkud opuštěná. Znamená to jen jedno – budete mít více soukromí. Tak neváhejte, teple se oblečte a vyrazte. Pokud se bojíte mrznout, přibalte si s sebou termosku s horkým čajem nebo kávou a čokoládu. Při pozorování večerního města vás to bezpochyby zahřeje.

Umění láká více v zimě
Za romantikou se nevyráží pouze na vyhlídky. Nabízí se nesčetné množství výstav, které stojí za to navštívit. Nevšední prostory ozvláštní odpolední rande a inspirují vás více, než čekáte. Romantický film a objetí v poslední řadě menšího artového kina je originálním kontrastem k hlučným multiplexům.

Pro milovníky pohodlí tu stále zůstávají kavárenské prostory
Kavárny se v létě tolik nevyhledávají právě kvůli teplému počasí. V zimě však není hezčího pocitu než sedět se svojí polovičkou u okna, popíjet horkou kávu a u příjemné konverzace pozorovat, jak padají vločky a uspěchaný život tam venku jen proplouvá kolem.


Související články:

3 triky, jak vybrat tu pravou kabelku
6 faktů, které musíte vědět o parfémech
Katy Perry randí z Niallem z One Direction?
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama