Reklama

3 důvody, proč se stále zamilováváme do nesprávných mužů

Je to pokaždé stejné…
10721

Tentokrát to bude jiné. On je jiný. Já jsem jiná. Je jiná situace. A miliony dalších výmluv. Poznáváte se v tomto scénáři? Pak je pravděpodobné, že děláte pořád dokola tyto tři chyby. 

1. Myslíte si, že ho změníte. Scénář jako přes kopírák, vy do toho ale i tak zase vlítnete rovnou po hlavě. Napadají vás myšlenky typu – já ho změním, já se změním, budu víc taková nebo maková. Ne. Takhle to nefunguje. Pokud opakujete stále dokola ty stejné chyby, bude to mít vždy i stejný konec. Proto se z minulých nezdarů. 

2. Měníte se natolik, že se sama nepoznáváte. Když už se ani vy sama nepoznáváte, je něco špatně. Navíc se tahle „hra“, dlouhodobě nedá hrát. Dřív nebo později z role vypadnete a nakonec váš pan Božský stejně zjistí, že to nejste VY, koho jste mu až doposud prezentovala. 

3. Jste ochotná udělat cokoliv. Chápeme, že touha po vztahu je někdy natolik silná, že jsme ochotné udělat cokoliv na světě, jen aby to tentokrát už konečně vyšlo. Věřte ale, že neexistuje nic horšího než „urputná a zoufalá“ snaha po lásce. Za prvé to pánové vždycky tak nějak vycítí a za druhé… Ať to zní jakkoliv pateticky, ta pravá láska si vás opravdu najde. Jen ji musíte dát čas. Třeba ji právě teď svým snažením házíte klacky pod nohy. Zůstaňte proto v klidu a na tu opravdou lásku a pana Božského si zkrátka počkejte.

sledujte nás na instagramu
Reklama
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama