Reklama

6 maličkostí, které vám osladí vztah na maximum

Udělejte si vzájemně radost, která vám pomůže pěstovat dokonalé partnerství den co den.
7573

I když máte pocit, že prožíváte tu nejkrásnější etapu svého života, která nemůže nikdy skončit, riziko proměny dokonalosti v nekonečné trápení vás může popadnout během lehce přehlédnutelného okamžiku. Stačí jeden malý problém a z láskyplného, zdravého vztahu je boj o přežití. A nebo taky ne! V reálném světě totiž pozici záchranáře každého partnerského rozkolu hrají právě maličkosti, které vám zaberou jen chvilinku a zachrání už předem naprosto cokoliv. A jaké to jsou?

1. Řekněte ano!

I přesto, že plánujete o víkendu jen ležení posteli, může vaše drahá polovička najednou přijít s návrhem party u kamarádů. Jděte a neodmlouvejte. Jednou za čas je samotné ANO bez zbytečného hledání, proč to nejde, dokonale osvěžující.

2. Zapomeňte na oko za oko

Jestli zběsile počítáte, kolik jste za poslední nákup platili vy a kolik šlo z účtu protějšku, u rodičů koho z vás jste byli naposledy, které kamarády pozvete na víkend tentokrát, zastavte to. Vztah, který je založený na stoprocentních 50:50 pravidlech je odsouzen k zániku. Ukažte, že dokážete být velkorysí.

3. Mini dárek

Ať už koupíte po cestě na rande Kinder vajíčko nebo třeba bublifuk, darovat občas něco jen tak je prostě nejlepší!

4. Čas na nerušený sex

Vídáte se poslední dobou jen hodinu denně a sex odbýváte zběsilou rychlovkou? Naordinujte si malou přestávku a vraťte se k mazlení, tulení, laskání a všemu, co bylo na začátku.

5. Malá laskavost

Ukázat občas zvládání etikety na jedničku je skvělé, ještě hezčí jsou ale maličkosti, které žádným pravidlům nepodléhají. Vyrazte proto pomoct do práce, když už je tam vaše láska třetí den do půlnoci, nebo minimálně dorazte s večeří a užijte si společnou pauzu.

6. Hlavně klid

Nejste časovaná bomba a pokud za každou maličkostí hned vidíte problém nadpozemských rozměrů, počítejte do deseti a ukažte že trable umíte řešit i racionálně bez emocí.  

sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Anketa
Odpovězte na naši otázku a v příští JOY zjistíte, kolik čtenářek má stejný názor stejně jako vy!

Co děláte s oblečením, které už nenosíte?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama