6 tipů, jak ho překvapit a udělat ze sebe bohyni!

Překvapení jsou nejhezčí, když je nečekáte!
10351

Připravte proto svému miláčkovi překvapení, jen tak! Nejen, že bude příjemně překvapen ale s největší pravděpodobností vám to i vrátí! :-) Když navíc využijete následující tipy ani váš měsíční rozpočet neutrpí velké ztráty!

1. Večeře - nakoupit, uvařit (pro méně zdatné alespoň objednat) a servírovat! Překvapení ve formě romantické večeře vždy potěší!

2. Večerní procházka - jen tak se toulat noční Prahou (popřípadě jiným městem) má vždy své kouzlo! Když navíc procházku zakončíte skleničkou dobrého vína, bude se  vám usínat jedna báseň!

3. Striptýz - sexy prádýlko, svíčky, hudba a vy vlnící se v jejím rytmu.. Seberte odvahu a jděte do toho! Alespoň jednou za život! Váš partner snahu určitě ocení!

4. Filmový večer - jeho oblíbené filmy ve vaší přítomnosti (ideálně s minimem vašich poznámek o tom, že mnohem raději by jste koukala na Sex ve městě)!

5. Masáž - dlouhá společná koupel a po ní masáž. Namasírujte si svého miláčka a uvidíte, že se vám bude pod rukama měnit ve slastně vrnící kotě!

6. Snídaně - vstaňte o pár minut dřív a potěšte svého drahého snídaní do postele! Pokud ji navíc naservírujete v saténové košilce, rázem ji proměníte na snídani králů!

Reklama
sledujte nás na instagramu
Reklama
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Anketa
Odpovězte na naši otázku a v příští JOY zjistíte, kolik čtenářek má stejný názor stejně jako vy!

Co vám zvedne náladu, když nemáte svůj den?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama