3 korektory, které vám dodají svěží vzhled i po té největší party

Neodmítejte pozvání na večírky jen proto, že se bojíte, že druhý den nebudete vypadat dostatečně fresh!
13038

Raději se vybavte kvalitním korektorem, který snadno zamaskuje napáchané škody. Někdo po večírku bojuje s kruhy pod očima, jiným ženám se po protančené noci v kombinaci s několika drinky objeví pupínky či jiné nedokonalosti pleti. Správně zvolený korektor však tohle vše vyřeší. Tady jsou naše tipy:

Korektor Oriflame The ONE EverLasting Precision zajistí bezchybné krytí díky speciálně navrženému preciznímu aplikátoru. Technologie FreshFix zajistí trvanlivost líčení bez opětovné aplikace i v teplém a vlhkém počasí. Na léto ideální!

Korektor Oriflame The ONE EverLasting Precision, www.oriflame.com, 199 Kč

Korektor Estée Lauder Double Wear Instant Fix 24HR Concealer + Hydra Pre je praktické dvoustranný korektor s podkladovou bází, který plní dvojí funkci: jedna strana hydratuje a zanechává pleť hebkou, druhá strana maskuje nedokonalosti.

Double Wear Instant Fix 24HR Concealer + Hydra Prep je dostupný v prodejnách Estée Lauder a ve vybraných parfumeriích Douglas, Sephora, Marionnaud a FAnn ZA 910 Kč.

Skin Caviar Perfect Concealer od La Prairie je lehký krémový korektor obohacený o kaviárový extrakt. Poskytuje okamžité zdokonalení a trvalou dávku péče o pleť v citlivé oblasti očního okolí – pro dokonalý pohled. 

La Prairie Skin Caviar Perfect Concealer 6ml, k dostání v La Prairie Atelieru, Jungmannovo nám. 6, Praha 1, 4490 Kč