3 tipy, jak dosáhnout neodolatelných rtů

Podzim láká ke smyslnému i barevnému líčení!
10397

Pokud tedy patříte mezi milovnice rtěnek, lesků či balzámů, tak zbystřete a přečtěte si, co je ve světě rtěnek aktuálně trendy.

Přirozenost a nude odstíny

Výrazné líčení očí není dobré přebíjet výrazným líčením rtů. Vždy je třeba určit pouze jednu věc, která bude zářit. Pokud si tedy chcete dopřát řasy jako mrkací panenka, nebo například kouřové stíny, pak sáhněte buď pouze po vyživujícím oleji na rty, lehce pigmentovaném balzámu či po rtěnce v nude odstínu. Pokud chcete přece jen vsadit na výraznější barvu, přeskočte konturku a vykouzlete lehce rozprozpité líčení, které vypadá velmi něžně.

Provokativní lesk

Chcete upoutat pozornost? Šťavnatý lesk je jasnou volbou! Určitě však sáhněte po kvalitním produktu, který se vám nerozteče po celé tváři a nebude působit ulepeným dojmem!

Plné matné rty

Matné líčení rtů je nejen velice trendy, ale také velmi praktické. Většina matných rtěnek na rtech zaschne a jen tak se nepustí. Můžete tak pít, jíst nebo se bez ustání líbat, aniž byste musely rtěnku hlídat. Pozor však na to, v jakém stavu jsou vaše rty! Pokud působí vysušeně, raději jim dopřejte jemný peeling, pečující balzám a s dekorativní kosmetikou raději chvilku počkejte nebo zvolte jednu z hydratačních rtěnek.