Reklama

4 make-up přešlapy, které vám pokazí každou fotku

Kolikrát už jste si říkala, že vám to na fotkách nesluší? Máme pro vás pár tipů, které to hravě můžou změnit.
9961

1. Příliš velká vrstva pudru

Přirozený lesk pleti je v kurzu a je ho proto zbytečné minimalizovat. Tlustá vrstva pudrů může na vašich fotkách vedle matného looku způsobit, že se vaše tvář promění v plochou a mdlou. I když vsadíte na správný odstín jednoduše můžete vypadat jako bez života.

2. Až moc dokonalé obočí

Perfektní velikost, tvar a barva je snem každé ženy. Přílišná snaha o dokonalost, může ale naopak škodit. Nezapomeňte, že přirozenost vládne světu a pokud nechcete na fotkách vypadat jako vosková figurína, dovolte si obočí drobně rozcuchané a přirozené.

3. Velké množství rozjasňovače

Dovolit si třpytky na party a večerní posezení nikdo nechce zakazovat, vypadat ale jako disko koule na pracovním obědě a na fotkách z něj prostě nechcete. Důležité je jednoduše vědět, kam rozjasňovač aplikovat. A kam tedy? Vnitřní koutky očí, na vrchol lícních kostí i do středu horního rtu.

4. Málo lásky pro vaše řasy

Oči nejsou jen oknem do duše, ale především první bod, kterého si na fotce všimnete. Krátké rovné řasy vám vykouzlí unavený pohled, ty zatočené a dlouhé naopak prozrazují, že jste fresh a připravená na každou špatnost.  

Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama
Reklama