Beauty must-haves kousky od Catrice, které nesmí chybět ve vaší kabelce

Najít dokonalé beauty produkty bývá mnohdy oříšek...
10876

Podzimní a zimní kolekce Catrice vás ale přesvědčí, že i za skvělou cenu, se dají sehnat beauty vychytávky, které vám vezmou dech. 

Neponechejte nic náhodě a připravte svou kosmetickou taštičku na nadcházející vlnu večírků a oslav, dokud je čas. S beauty produkty od Catrice, rozhodně nešlápnete vedle!

                                   

Kompletní sortiment si můžete prohlédnout na www.catrice.eu, ale my vám chceme představit pár našich favoritů, díky kterým se letošní podzimní líčení stane zábavou a cool zážitkem.

Které to jsou?

Dokonalá Catrice paleta očních stínů Art Couleurs, společně s paletou na obočí Matt & Glow dodají vašemu pohledu jas a smyslnost. Catrice paleta očních stínů Chrome váš pohled naopak zjemní a udělají z vás něžnou bohyni.

              

 

                                       

Chcete si namixovat barvy očních stínů Art Couleurs podle vašeho přání? U Catrice myslí i na tuhle variantu! K dostání je prázdný obal na oční stníny, které si můžete sami namixovat podle vaší potřeby!

                   

 Pokud toužíte zvýraznit a dodat smyslnost vašim rtům, Catrice rtěnka Lip Dresser se pro vás stane nepostradatelnou záležitostí a ve vaší kabelce zaujme čestné místo. Navíc, díky novému inovačnímu klikacímu mechanizmu a vysouvacímu efektu je nanášení naprosto bezproblémové a jednoduché.

 

                                                

Catrice podkladové sérum Light Correcting vám usnadní nanášení make-upu natolik, že už si později, aplikaci bez nich nedokážete ani představit. Finální look vám pak pomůže dotvořit Catrice rozjasňující pudr High Glow Mineral, který dodá pomyslnou tečku vaší dokonale nalíčené pleti. Catrice kapky do make-upu Prime and Fine seženete ve dvou odstínech - zesvětlující a ztmavující - a namícháte si díky nim dokonalý odstín make-upu, přímo podle vaší barvy pleti.  Mít dokonalý make-up nikdy nebylo snažší... 

 

Teď už jen zbývá vyrazit do víru velkoměsta a užít si obdivné pohledy všech okolo. S podzimnímí novinkami od Catrice je to snadné. Podtrhněte svoji vyjímečnost a jedinečnost s novinkami Catrice...

 

                                      

 

 

 

 

 

sledujte nás na instagramu