Reklama

Beauty: Největší make-upová faux pas a jak se jim vyhnout

Tak takhle NE!
Reklama
7719

Bez make-upu ani ránu! To je jasná věc, ovšem naše líčidla nás nemusí vždy jen zachránit. Když je špatně používáme, můžou nám také pěkně uškodit. A tak jsme vybrali ty největší make-up chyby podle YouTuberky Carli Bybel a sepsali návod, jak se jim zaručeně vyhnout. 

1. Příliš tmavý make-up. 

Muži mají rádi přirozený vzhled a tím rozhodně není obličej o pět odstínů tmavší než zbytek těla. Jak se takovému trapasu vyhneme? Stačí kápnout make-up na ruku, barva by se měla shodovat s odstínem pokožky. 

2. Make-upová maska. 

Správný tón make-upu už jsme vybrali, ale ještě není vybráno. Při líčení nesmíme zapomínat pečlivě rozetřít make-up a nezapomenout ani na krk. 

3. Špatné konturování

Stejně tak jako nám může tato technika pomoct skrýt naše nedostatky, dokáže je také skvěle zvýraznit. Korektor neaplikujte jen těsně pod oči, ale také na nos, bude to vypadat přirozeněji. 

4. Moc bronzeru

Bronzer nanášejte jen na vybrané partie! Těmi jsou tváře, nos a vnitřní koutky očí. V tomto případě všeho moc škodí a když to s bronzerem přeženete, váš wet look se rázem promění ve zpocený look.

5. Přehnané obočí.

To si opravdu může dovolit jen Cara Delevingne, která ho má husté od přírody. Nepřirozeně nalíčené obočí přesahující linky našeho opravdového je naprosto tabu. K dokreslování obočí zvolte pro vás vhodný odstín podobný barvě vašich vlasů a linkou jen upravte tvar vašeho stávajícího obočí. Ideální jsou například stíny a zkosený štěteček. Díky těmto dvěma pomocníčkům bude vaše obočí přirozené. Na černou tužky hned zapomeňte!

6. Příliš výrazné stíny

Přehnané oční stíny často působí lacině. Oči malujte s mírou a jednotlivé barvy stínů vždy dokonale rozetřete štětečkem, aby splynuly. Přechody mezi jednotlivými barvami nesmí být vidět.

Všechny tyto základní chyby a mnohé další jsou skvěle znázorněny na videu vlogerky Carli a po jejím shlédnutí budete už úplně přesně vědět, jak na to!

 

Makeup MISTAKES to AVOID! +13 Tips for a Flawless Face

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama