#beauty: Odstíny rtěnek, díky kterým získáte to, co chcete

Správně zvolená barva může dělat divy!
10111

Milujete svůj odstín, který z vás dělá to, kým jste? Souhlasíme s vámi! Mít jednu favoritku je fajn a nejen, že nám to ráno ušetří mnoho času, ale zároveň nepotřebujeme ani čas na výběr při nákupu. I přesto všechno, je důležité připustit, že právě odstín, který jsme si zvolily za svůj, může mít v mnoha životních situacích hlavní slovo a pokud chceme, aby tím slovem byl navždy „úspěch“, není od věci sem tam svou BFF vyměnit za konkurenci.

Nejlépe to ilustruje výzkum firmy P&G Beauty, která oslovila skoro dva a půl tisíce lidí, před které postavil 9 žen se šesti odlišnými barvami na rtech. Respondenti následně měli čas zhodnotit, která z žen, je víc kreativní, která je profesionálka, která je důvěryhodná... A výsledek?

Pracovní pohovor

Chcete vypadat silná a vyrovnaná, zároveň ale nemáte v plánu ukázat, že jste připravená obhájit se v boji. Odstín přímo pro vás? Plum odstín, který o vás řekne, že jste profesionální a ambiciózní uchazečka, která v klidu zvládne být týmovou hráčkou.

První rande

Loajalitu hledáme v dlouhodobém vztahu, sexualitu v tom krátkodobém. Ať už je váš záměr ve vztahu jakýkoliv, s nude odstínem na rtech se nemusíte dlouze rozhodovat, Právě ženy s přirozenými rty byly ve výzkumu považovány za nejvíc atraktivní a spolehlivé zároveň.

Setkání s rodinou svého partnera

I když vám instinkty napovídají vsadit na rudou a dokázat tak všem, že si na vás nikdo nepřijde, růžová bude o něco lepší volba. Právě pink barvy jsou vnímány ve spojení se společenskou povahou, která miluje zábavu a za všech okolností bude milá. Při příležitosti seznamování s novými lidmi ideální volba.

Důležitá schůzka

Máte před sebou důležitou prezentaci v práci, nebo ve škole, máte schůzku v bance, nebo jde podepisovat smlouvu o byt? Červená je ta pravá. Ukazujete totiž světu odvahu a sebevědomí.