Beauty star: Okouzlete líčením i vaše smysly

Byť se to nezdá, vůně hrají v našich životech významnou roli.
12289

Mohou pozitivně ovlivnit naši pohodu, posílit sebedůvěru a zlepšit nám náladu. Vnímání vůní je spojeno s emocionálním centrem našeho mozku, kam si ukládáme vzpomínky, emoce a obrazy spojené s pachy.

Také vám citrusové plody, květy jablek a fialky připomínají jaro? Vůně konkrétního jídla nám zase mohou připomínat krásné chvíle z našeho dětství nebo určité lidi. Vůně jsou důležitou součástí našeho každodenního života a na jejich sílu vsadily také kosmetické značky.

Čokoláda, po které nepřiberete 

Značka L´Oréal Paris přišla nedávno s novinkou, obsahující speciální voňavé složky, která vedle svých běžných kvalit dodá dobrou náladu prostřednictvím příjemné vůně. Pokud se vám při pomyšlení na čokoládu na tváři objeví úsměv a máte rády nejnovější trendy v líčení, neměly byste tuto novinku od L´Oréal Paris přehlédnout. Řada matných rtěnek Infaillible Les Chocolats je splněným snem pro beauty fanoušky a mlsné jazýčky. Devět matných odstínů v hnědých a nude tónech nádherně voní po čokoládě a zahaluje rty do intenzivní, dlouhotrvající barvy.

Máte ráda kakao? 

Po ránu horké kakao nejen v šálku, ale i na očích. Ano, i to je možné. Zkuste oblíbenou řasenku Total Temptation od Maybelline, která oplývá neodolatelnou kakaovou vůní s kapkou kokosu. Zvolit si můžete variantu pro objem (v černé nebo přirozené hnědé barvě) nebo voděodolnou. Řasenka vaše řasy výrazně zahustí a jednotlivě oddělí každou řasu. 

TIP: Nemůžete se kakaové vůně nabažit? Doplňte vaše každodenní líčení o bronzer a konturovací pudr City Brozner od značky Maybelline. Kromě dodání jemné kakaové vůně přirozeně zvýrazní vaše rysy a získáte tak sluncem políbený vzhled.

Ovocné opojení 

Líčit se voňavými produkty musí zlepšit náladu i během toho nejzamračenějšího dne. A pokud byste náhodou měly mít už nos plný kakaa, zkuste úžasnou tvářenku s obsahem přírodních olejů a broskvovým máslem Life´s a Peach od L´Oréal Paris. Vaše pleť bude vypadat zdravě po celý den. A ta vůně!