Beauty tip: Jak nešlápnout vedle při výběru rtěnky?

Stalo se ti, že sis od kamarádky půjčila rtěnku, protože na ní vypadala božsky, ale tobě po nanesení odstín nesedl? Pravda je taková, že se to stává často, protože každá máme jiný podtón pleti, a to je důvod, proč každému sluší jiný odstín.
11938

Právě nad tímto problémem se zamyslela značka Maybelline New York a přišla s novou řadou rtěnek Color Sensational s příznačným názvem Made For All v krémovém složení, obohaceném o med, s intenzivní pigmentací pro hebké a přitažlivé rty. 

Po výzkumu a testování odborníky na padesáti ženách s rozličným tónem pleti, vzniklo šest univerzálních odstínů, které vypadaly neodolatelně na každé z nich. Jsou to odstíny, které byly vyvinuty tak, aby slušely každému tónu a podtónu pleti, a to díky vyvážené kombinaci teplých a studených pigmentů. Vyber si ze dvou odstínů červené, nude, fialovou, jemnou nebo sytě růžovou přesně pro sebe nebo vyzkoušej rovnou všechny. Ať už uděláš radost sobě nebo kamarádce, se rtěnkami Made For All nemůžeš „sáhnout vedle". 

Aby byly tvé rty skutečné dokonalé, ke rtěnkám přichází navíc také automatická konturovací tužka Color Sensational Shaping Liner ve čtyřech ladících odstínech, se kterou vykreslíš kontury rtů. Která kombinace bude tvá nejoblíbenější?

 

TIP: Věděla jsi, že rtěnka dokáže ozdobit nejen tvé rty, ale můžeš jí použít také na místo tvářenky nebo jako podklad pod oční stíny. Podívej se na nové díly Make-up in the City, kde ti tyto triky a techniky představí oficiální make-up artist Maybelline NY pro Českou republiku a Slovenko – Margita Skřenková.