Beauty tip: Jedna paletka, pět odstínů, desítky kombinací

Patříte mezi ženy, které používají oční stíny jen při zvláštních příležitostech nebo jste naopak jejich každodenní nositelkou? Ať už tak nebo tak, malá, šikovná paletka několika očních stínů se vám neztratí. Oceníte ji na cestách nebo jako každodenní doplněk své kosmetické taštičky.
11874

Možná byste se divila, na co vše lze použít jedinou paletku očních stínů, pokud má dobře nakombinované odstíny. Samozřejmě díky ní vytvoříte celou řadu různých líčení očí od přirozeného až po výrazné kouřovky. Ve dnech, kdy si vystačíte jen s řasenkou, můžete lehce zvýraznit spodní linku řas, uvidíte, jak váš pohled ihned získá na hloubce. 

Pokud paletka obsahuje přirozený hnědý odstín, krásně s ním vybarvíte obočí. Meruňkové, broskvové, růžové a dokonce i hnědé odstíny se dají použít jako tvářenka nebo bronzer. Lehce třpytivé stíny v přirozených barvách poslouží jako rozjasňovač, pokud je nanesete nad lícní kosti, do vnitřních koutků oka nebo například pod obočí. 

Jak vidíte paletky očních stínů jsou skutečně univerzální a dokáží zastoupit celou řadu produktů. Porozhlédněte se po té svojí, která bude obsahovat kombinaci stínů v různých barvách pro mnohačetné využití. 

Mini paletky očních stínu La Petite Palette od L´Oréal Paris schovávají v každém balení harmonii pěti vysoce pigmentovaných, přirozených odstínu pro nespočet variací líčení. Hedvábně jemná a odolná textura zajistí požitek z aplikace a dlouhotrvající efekt líčení po celý den. Ukažte svůj styl barvou s jednou ze čtyřech barevných kombinací.