Beauty tip: Ohebná řasenka pro dokonale natočené řasy

Kdybyste si měla vybrat pouze jeden produkt dekorativní kosmetiky ke každodennímu použití, jaký by to byl?
11896

Většina žen volí řasenku, protože pokud si najdete tu svoji perfektní, dokáže oči krásně zvýraznit a pohled prohloubit, což je přesně to, co chceme. Objevte tajemství světových vizážistů pro dokonalé řasy bez limitů. 

Ať už toužíte po natočených, zvýrazněných, dlouhých nebo přirozených řasách, na trhu jistě existuje ta pravá řasenka, která vám je vykouzlí. Důležité není jen její složení, které může být hutnější, lepivější nebo rychleji schnoucí, ale také jaký má kartáček. Někdo upřednostňuje přírodní štětiny, jiný zase umělé – ty mají výhodu, že řasy důkladně pročešou a prodlouží. 

Pokud máte někdy pocit, že musíte s řasenkou cvičit, neustále ji naklánět a otáčet, abyste dosáhla požadovaného výsledku, máme pro vás skvělou zprávu! Vaše problémy vyřeší řasenka s ohebným kartáčkem, díky němuž se dostanete ke každé jednotlivé řase, i těm nejmenších v koutcích oka. 

Přední vizážisti používají tento trik již několik let a není se čemu divit, dosahují tak skvělých výsledků. S ohnutým kartáčkem protahujte jednotlivé řasy od vnitřní až k vnější linii řas, poté ho narovnejte a dodejte jednotlivým řasám nepřehlédnutelnou délku. 

Díky nové řasence Unlimited od L´Oréal Paris, narozené v Paříži, budete mít dokonalé řasy, o kterých sníte, každý den, aniž byste jejich líčením musela trávit desítky minut. Řasy krásně zvýrazní a dodá jim natočení a délku bez limitů. Zvedněte, zahněte, protáhněte – pro řasy přesně podle vašich představ!