BEAUTY TIPS: Nejkrásnější bronzery na léto

Jak si dopřát opálený vzhled bez opalování? Jednoduše! Sáhněte po bronzeru! Letos se jich urodilo hned několik, které stojí za vaši pozornost.
10325

Konturování obličeje je super. Pokud jste mu ještě nepropadly, je nejvyšší čas se s ním seznámit. Bronzery jsou ideální volbou pro konturování tváře hlavně v létě, kdy působí víc přirozeně. Klidně tak o prázdninách odložte tvářenku a vyměňte ji za bronzový pudr, který vaše rysy opticky vytvaruje. Z letošních letních novinek si určitě vyberete!  

Konturující a bronzující pudr Contouring Illusion Bronzer & Highligter, Burjois 

Tohle super konturovací duo obsahuje bronzer pro tvarování rysů vaší tváře, a zároveň rozjasňovač k jejímu projasnění. Pudr díky své textuře dobře zakryje i rozšířené póry a zjemní drobné linky a vrásky. Světlý rozjasňovač pak zlehka aplikujte na vršek čela, podél lícních kostí a na vršek nosu. Voilá! Letní sluneční look je na světě! PS: Pokud jste fanynka tekutých rozjasňovačů, vyzkoušejte bronzingové sérum Sculpt Bronze Highlighter z kolekce Solar Look. 

 

1. Contouring Illusion Bronzer & Highligter, 349 Kč; 2. Sculpt Bronze Highlighter, 399 Kč

Tvářenka a bronzer Belle de Teint Bronzer & Blush, Lancôme 

Tahle překrásná kombinace tvářenky a bronzujícího pudru může být vaše hned ve dvou verzích: Patio Mediterranéen (01) pro světlou pleť, a Patio d’une nuit d’été (02) pro tmavší pleť. Obě dvě verze nabízí dva bronzující pudry a dvě tvářenky, které vám vytvarují rysy obličeje jen několika tahy. Vyzkoušet s nimi můžete klasický conturing, ale i efekt jemného drapingu. Světlejší tvářenku naneste na lícní kosti, stejně, jako jste zvyklá u své tvářenky, a tmavší odstín aplikujte pod lícní kosti. Výsledek? Svěží a zářivý look! Mimochodem, mimořádně vydařená je i celá letní kolekce Lancôme s názvem Summer Swing! Najdete v ní tekuté oční stíny Le Métallique i voděodolné tužky na oči Stylo Waterproof. 

 

1. Belle de Teint Bronzer & Blush, odstín 01; 1380 Kč, 2. Le Métallique, 810 Kč; 3. Stylo Waterproof, 570 Kč 

Bronz pudry Les Beiges Poudre Mine Ensoleillée, Chanel

A do třetice novinka, která tohle léto stojí za vaši pozornost: Nové bronzující pudry Les Beiges Poudre Mine Ensoleillée, které uspokojí i ty nejnáročnější zákaznice. Vybírat můžete ze čtyř různých barevných odstínů, které se dokonale přizpůsobí vaší pleti a zanechají ji sluncem políbenou. V letní kolekci Cruise 2017 Collection najdete mimo pudrů i rtěnky nebo laky na nehty. Zaručeně se pak ale zamilujete do rozjasňující tvářenky Les Beiges Healthy Glow Sheer Colour Stickn°23 nebo paletky očních stínů Les Beiges Healthy Glow Natural Eyeshadow Palette, které Chanel letos představil v rámci kolekce Les Beiges. Zkrátka, léto letos může začít!

 

1, Les Beiges Poudre Mine Ensoleillée, 1490 Kč; Les Beiges Healthy Glow Natural Eyeshadow Palette, 1730 Kč; 3. Les Beiges Healthy Glow Sheer Colour Stickn°23, 1220 Kč