#Beautyhacks: Odhalte tajné tipy make-up artistek

Naličte se jako bohyně!
13258

My ženy obecně jsme od přírody senzitivní, sebekritické a zodpovědné. Když si něčím nejsme stoprocentně jisté, nejdeme do toho, obzvlášť pokud se jedná o náš vzhled. Proto se občas bojíme výraznějšího líčení, což je škoda. Šminky často dokážou divy! Proto jsme se s JOY vydali do školy líčení SOLO Personal make-up school, kde více něž kdekoliv jinde rozumí ženám, jejich myšlení, obavám, nejistotě i studu. Nikoho nesoudí a naučí líčit jak úplné začátečnice, tak pokročilé. Jsou tu pro vás, ať už se jedná o osobní make-up, ve kterém se chcete zdokonalit, nebo se chcete naučit, jak se líčení věnovat profesionálně.

 

Jak kurz líčení probíhá?

Nejprve se s make-up artistkou popovídáte o vaši běžné make-up rutině a produktech, které používáte. Ona vám poradí, co změnit a co naopak děláte správně. Poté následuje podrobná ukázka líčení na modelce plná super triků, které jste možná doposud neznala. A pak si vše vyzkoušíte v praxi za doprovodu vyškolených profesionálek, které s vámi každý krok projdou. Vy se tak naučíte novinkám i si upravíte nějaké například špatně zajeté líčící stereotypy. Pokud byste na nějaký kurz chtěla zajít s kódem JOY15 získáte do konce listopadu 15% slevu. 

 

Co jsme se naučily a už budeme dělat napořád?

Základem je očištěná pleť, na kterou se nejprve nanese sérum. Nechá se chvíli vstřebat a poté hydratační krém. Opravdu přípravu pleti před makeupem nepodceňujte!

Při jakémkoliv líčení štětcem nejprve oklepejte štětinky o ruku a pak až produkt nanášejte. Přidat můžete vždy, ale ubrat? To už těžko.

Barvu make-upu určujte testem na krku, nikoliv na ruce. 

 

 

Profi make-up artistky odpovídají na otázku:
Kdybys měla čtenářkám poradit jen jeden jediný beauty/ make-up trik, jaký by to byl? 

MUA NELA NEŠETŘILOVÁ: Bez kleštiček na řasy ani ránu. Pro mě už jsou mnoho let nepostradatelnou pomůckou pro vytvoření dokonalých řas.

JULIÁNA ŠOLEOVÁ zakladatelka SOLO: Po probuzení pleť vyčistěte a hydratujte. K líčení ale přistupte až po snídani, krém či olej se mezitím dostatečně vstřebá a make-up se vám už nebude během dne „hýbat“.

MUA VILMA BAUM: Volte zářivou projasněnou pleťovku, nikoli těžký krycí make-up, a nikdy nezapomínejte na obočí!