Dokonalá a perfektně sjednocená pleť s novinkami od Maybelline NY

Najít perfektní make-up bývá běh na dlouhou trať...
11083

Pleť musí vypadat svěže, přirozeně a výsledná kombinace všech použitých produktů musí být zkrátka bezchybná. Jak ale  perfektní produkty najít?

Pokud hledáte ten nejlepší make-up z drogerie, vyzkoušejte například nový Fit Me Matte and Porelles od Maybelline New York se zmatňujícím efektem díky obsahu mikro-pudrových častic.

Vybírat můžete z pěti odstínů, které snadno doplníte o pudr a korektor pro skvělý výsledek.

Fit Me korektor přichází ve čtyřech odstínech, každý perfektně ladí s jedním nebo dvěma odstíny krycího make-upu Fit Me a dokonale zakryje nedostatky pleti.

Pro zářivý pohled a projasnění obličeje použijte korektor o odstín světlejší. Make-up a korektor na suché pleti hezky drží, a proto není nutné příliš fixovat. Stačí pouze rozjasňujícím pudrem lehce přetřít oblast T-zóny. Pokud máte mastnou pleť použijte matující pudr Fit Me Matte and Poreless, který nejenže absorbuje nežádoucí lesk, ale navíc zmenšuje viditelnost pórů a vytváří matný vzhled, který vydrží až 12 hodin, a to bez efektu masky. 

Získat bezchybnou a zářící pleť bez nedostatků je s Maybelline NY snadné. Zamilujte se i vy do novinek Myelline NY a propadněte kouzlu sametově hebké pleti.

Více na www.http://www.maybelline.cz

 

sledujte nás na instagramu