Dokonale hebké rty s balzámy Maybelline New York

Jemné a hydratované rty jsou korunou krásy každé ženy...
10969

Obzvláště v zimě je ale tato koruna dost těžko udržitelná. Chlad, mráz, nedostatek vitaminu, přetopené místnosti... To vše a mnohem víc působí na naše rty všelijak, jen ne pozitivně.

Balzám na rty se tedy v těchto měsících stává parťákem číslo jedna v naší kosmetické taštičce. Jak ale vybrat ten, který je nejlepší? Ten, který skvěle vypadá, protože co si budeme povídat, i o vzhled tady jde... Ten, který udrží naše rty hydratované a v ideálním případě jim propůjčí i trochu barvy? My jsme pro vás přesně takový našli!

 

Balzámy na rty Baby Lips od Maybelline New York jsou přesně to pravé! Dokonalá hydratace až po osm hodin, zdravější rty již po 4 týdnech, cool obal a možnost vybrat si váš oblíbený odstín nebo složení, které je pro vaše rty to nejlepší.

Ať už plánujete jet s partou přátel na hory, večerní procházku městem nebo třeba nákupy s kamarádkou, rozhodně by vám v kabelce neměl chybět váš oblíbený Baby Lips! Uvidíte, že si celou řadu zamilujete natolik, že si běžný den bez toho malého zázraku už nebudete umět ani představit! 

A kdo ví... Třeba se v některém z dalších čísel dočkáte dárečku, v podobě tohoto cool pomocníka, který dělá naše rty smyslné a sametově hebké...