Dynasty face | Trendy z osmdesátek jsou zpět!

Je to oficiální!
12042

Na výsluní se vrátila nejen móda osmdesátých let, ale také trendy z oblasti líčení. Pokud patříte mezi milovnice nude líčení a bezbarvých balzámů na rty, nebude to nic pro vás.

Tentokrát si užijí spoustu zábavy ženy, které se při líčení rády baví a nebojí se výrazných barev - konkrétně růžových a fialových odstínů. A to nejen v oblasti líček a rtů!

Základem je perfektní tvář, což znamená, že líčení samotné nezačíná u podkladové báze pod make-up, ale klidně již den předem u péče! Pleť by měla být šťavňatá a svěží, proto hydratujte a hydratujte. A co dál? Výrazné obočí, plné rty a zlaté šperky jako třešnička na dortu.

My tento trend rozhodně vyzkoušíme zároveň s kosmetickými produkty, se kterými jsme ještě neměli tu čest, a doufáme, že tím přilákáme jaro.

Výrazné oční stíny, to je něco, co k tomuto looku rozhodně patří. My volíme novinku, minerální oční stíny Annabelle Minerals ve fialové barvě, které se nanáší pomocí mokrého štětce a sluší prý úplně každé ženě.

Minerální oční stíny v odstínu Lilac od Annabelle Minerals, 209 Kč

Bezchybnou a vyživenou pleťještě zdokonalíme pomocí matné, krémové tvářenky s jemnou pěnovou texturu Dream Matte Blush od Maybelline NY v růžovém odstínu.

Tvářenka Dream Matte Blush od Maybelline NY v odstínu č. 10, 149,90 Kč 

A na závěr samozřejmě dokonale nalíčené rty pomocí Lo-Fi Lip Moussematnou barvou s dokonale našlehanou, vzdušnou a voděodolnou formulí, která se dá snadno vrstvit až do požadovaného odstínu. Pro přesnou aplikaci a vrstvení je ideální zabudovaný aplikátor.  

Lo-Fi Lip Mousse od Urban Decay, 620 Kč

sledujte nás na instagramu