Jak si vybrat dokonalý make-up přesně pro vás: Víme to

Známe to všechny...
12325

Každá z nás už vyzkoušela nespočet nejrůznějších make-upů, které slibovaly perfektní pleť. Řekněme si ale na rovinu, že ne všchno, co má skvělou reklamu, taky tak funguje. Jak si tedy vybrat make-up, který sedne vaši pleti bez ohledu na trendy? Držte se následujícího.

1. Vyhněte se nákupům na internetu. Make-up si musíte v první řadě vyzkoušet na vlastní kůži. Online nákupy tedy v tomhle případě nepřipadají v úvahu.

2. Trendy. Určitě je dobré, trendy sledovat a mít přehled. Není ale úplně nutné, slepě se jimi řídit. Musíte si najít váš top produkt, který pro vás bude naprosto vyhovující a to bez ohledu na to, jestli je in letos, nebo byl minulý rok.

3. Světlo. Ke zkoušení správného odstínu je potřeba nejlepšího světla. Pokud ho nenajdete tam, kde si make-up vybíráte, nebojte se poprosit o tester, který si vyzkoušíte v klidu a pohodlí vašeho domova.

4. Testujte přímo na pleti. Trik s testování správné barvy na zápěstí je sice fajn ale přeci jen má vaše ruka jinou barvu než pleť. Požádejte proto o aplikaci a vyzkoušení přímo na tvář. Jen tak zjistíte, jestli zrovna tohle bude váš favorit pro příští sezonu.

Výběr dokonalého make-upu je běh na dlouhou trať. Určitě ale nikam nespěchejte a dejte si záležet. S make-upem je to podobné, jako s parfémem. Jakmile najdete "ten váš", máte vyhráno na spoustu let.