Jak vybrat správný odstín make-upu pro perfektní a bezchybnou pleť s Maybelline NY

Přirozeně vypadající, sjednocená pleť je základem každého líčení...
11090

Proto byste měla věnovat dostatek času nejen výběru správného odstínu, ale také nejlepší kombinaci produktů. S novinkami od Maybelline NY je vytvoření dokonalého make-up hračka!

Přečtěte si tipy, jak najít perfektní make-up, pudr a korektor pro každý typ pleti. 

Na začátek byste si měla ujasnit, jaký je váš typ pleti, zda je spíše suchá, mastná, smíšená, normální nebo citlivá. Pokud správně určíte typ pleti, zúží se vám nabídka produktů a výběr tak bude hned o něco snadnější, zaměřený na volbu toho nejlepšího odstínu.

Ten vyberete jedině tak, že si ho vyzkoušíte doslova na vlastní kůži. Jak radí oficiální make-up artistka Maybelline NY Margita Skřenková: „Odstín vždy vybírejte na denním světle a zkoušejte ho na čelistní kosti. Nezapomínejte, že krk mívá často jinou barvu než odstín vašeho obličeje. Proto je žádoucí najít odstín, který krásně sjednotí oboje.“ V momentě, kdy najdete svůj odstín, máte v podstatě vyhráno.

Kosmetické značky nám dnes usnadňují život a vytvářejí celé řady produktů, které k sobě ladí odstínově a dohromady vytváří dokonalé líčení. Začněte s výběrem odstínu make-upu a k němu poté stačí doladit fixační pudr a korektor pro zakrytí nedokonalostí a projasnění pleti.

Všechny novinky Maybelline NY najdete na http://www.maybelline.cz a my vám zaručujeme, že ať zvolíte jakoukoliv, rozhodně nešlápnete vedle! Být hvězdou všedních ( ale i nevšedních ) dnů je s Maybelline NY snadné! Okouzlete svého pana Božského bezchybnou a zářivou pletí ještě dnes!