Jaké 4 beauty produkty se vyplatí mít v kabelce za každé situace? Poradíme vám

Známe to všechny...
10923

Jsou případy, které vyžadují rychlé řešení. Které vychytávky se vyplatí mít vždy po ruce? 

1. Balzám na rty, lesk a rtěnka. Suché rty, rozmazaná rtěnka... Problémy, které řešíme každý den. Neponechejte proto nic náhodě a noste s sebou v kosmetické taštičce tyhle beauty pomocníky, díky kterým budou vaše rty vždy perfektní a dokonalé.

2. Suchý šampon. Nikdy nevíte, kdy vám v mobilu přistane pozvání na osudové rande. Buďte proto připravená na bleskovou úpravu svých loken, které docílíte pomocí suchého šamponu. Využít můžete i jeho cestovní verzi, která se vám sandno vejde do kabelky a zachrání vás, když je potřeba.

3. Parfém. Vaše oblíbená vůně by měla být vždy s vámi. Ať už v miniaturním balení, nebo v originální velikosti, bez svého oblíbeného parfému byste neměla vycházet z domova. Vůně vás dokáže povzbudit, zvednout náladu a především podtrhne vaši vyjímečnost a dodá sebevědomí kdykoliv během dne.

4. Krém na ruce. Není snad nic horšího než suché, zimou prokřehlé ruce. Mějte proto při sobě vždy krém, díky kterému budou vaše ruce dokonale hebké a jemné. Nezapomínejte, že perfektně vypadající ruce, jsou vizitkou každé ženy.

Přečtěte si také:10 beauty tipů, jak zabodovat první den v nové práci

sledujte nás na instagramu