Líčení pod stromeček s L’Oréal Paris

Nejkrásnější svátky v roce jsou opět tu a již za nedlouho zasedneme v kruhu nejbližších ke štědrovečerní večeři.
12702

My ženy chceme být krásné vždy, obzvláště pak při těchto slavnostních příležitostech. Vytvořte si jednoduché, ale efektní líčení. 

Ještě než začnete se samotným líčením, ujistěte se, že je vaše pleť důkladně hydratovaná a připravená na nanášení make-upu. Následně naneste make-up, který vaši pleť sjednotí a rozzáří. Pudr klidně pro tentokrát vynechte, jen na tváře naneste vrstvu broskvové tvářenky. 

Make-up True Match, L’Oréal Paris  

Tvářenku můžete použít také na oční víčka pro přirozený efekt, odvážlivkyně mohou sáhnout to tekuté lince, která dodá řasám dojem hustoty. 

V žádném případě však nezapomínejte na několik vrstev řasenky, s novinkou od L’Oréal Paris budete mít pohled jako pohádková laňka. Mrk! Řasenka False Lash Bambi Eye, L’Oréal Paris Vánoce přímo vybízejí k červeným rtům. Pokud nestojíte o klasiku, vyzkoušejte červenou s příměsí jiných barev, jako je jahodová nebo například cihlová. Makronkové rtěnky byly pro tuto příležitost jako stvořené. Nejen, že při nanášení ucítíte jejich sladkou vůni, navíc vydrží celou večeři bez chybičky.

Rtěnka Les Macarons, L’Oréal Paris 

Podobné líčení využijete jistě i v době mezi svátky, když se budete chystat na rodinné a přátelské návštěvy. Rtěnku pro tuto příležitost vyměňte za nude odstín, výraznou barvu můžete oprášit zase třeba na Silvestra.