Reklama

Make-up momenty, které nás dokážou rozpálit do běla

Horními linkami to celé jen začíná...
Reklama
9523

Vytvořit si dokonalý look není žádná sranda. Není to sranda ani když všechno šlape jako po drátkách a co teprve, když je všechno na levačku. Jaké momenty nás dokáží naštvat nejvíce?

1) Obtisknutá řasenka

Rande začíná za 5 minut, my v koupelně dolaďujeme poslední detaily, rychle nanést řasenku a jít. Jenže při tom spěchu a nervozitě zamrkáme a řasenka se nám obtiskne nahoru. Dobře, hlavně zůstat v klidu, rychle to tampónkem odstraníme a všechno bude dobré. Jenže při tom odstraňování se nám samozřejmě obtiskne i dolů. To už není taková sranda, protože při odstraňování si samozřejmě odlíčíme pracně nanesené vrstvy rozjasňovače, korektoru i make-upu a jediné, co nám zůstane jsou naše obří kruhy pod očima. 

2) Horní linky

Kapitola sama o sobě. Nejsme si jistí, jestli má vůbec cenu popisovat všechny trable, které tento styl líčení doprovází. To by bylo na celý fejeton. Základní pravidlo je, pokud nemáte 20 minut na úpravu vašich očí, do tohoto ďábelského díla se nepouštějte. Nejen, že se obtiskávají nahoře i dole, nikdy v životě nejsou rovné (ty make-up youtuberky musí být roboti, jinudy cesta nevede), ale vůbec NIKDY nejsou na obou stranách stejné! Prostě GRRR!

3) Zlomená rtěnka

Rtěnku vysouvat jen trošku, rtěnku vysouvat jen trošku, rtěnku vysouvat jen trošku! Mantra, kterou si můžeme opakovat do nekonečna a stejně ji nikdy nedodržíme. A to většinou v případech, kdy jde o opravdu luxusní kousek, na který šetříme týdny a chystáme se ho použít poprvé.

4) Oční stíny

V podstatě všechno, co se nám musí povést na obou stranách stejně zavání průšvihem. Očními linkami to začíná a stíny končí. Opět ideálně před důležitým rande se pustíme po zhlédnutí pár make-up tutoriálů do hvězdného líčení. První oční stín, většinou ten na pravém oku, se nám povede naprosto dokonale. Samy nemůžeme uvěřit a přemýšlíme, že začneme ty tutoriály točit také. Jenže pak jdeme na levé oko a zjistíme, že nejen že žádné tutoriály točit nemůžeme, ale že nemůžeme s tímhle monoklem jít ani s odpadky. Natož na RANDE!

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama