Reklama

Musíte být u toho: NYX Cosmetics otevírá svůj první #NYXbutik

Kdo by nemiloval beauty vychytávky z L.A.?!
8464

 Představovat vám zas a znovu kosmetiku, kterou po celém světě milují nejen beauty junkies, bloggerky, ale i celá řada profesionálů, už asi nemusíme. Tentokrát pro vás máme mnohem lepší zprávy, ze kterých v redakci jásáme už pěkně dlouho! 

Otevírá se PRVNÍ #NYXbutik ve střední Evropě a vy byste u toho neměli chybět! V pátek 6. května 2016 od 10 hodin a v sobotu od 9 hodin v OC Nový Smíchov v Praze. Pojďte si společně s námi prohlédnout, vyzkoušet a nakoupit širokou škálu produktů profesionální kosmetiky ze slunného Los Angeles pojmenované po řecké bohyni noci NYX. Těšit se můžete na moderní obchod propojený s digitálními technologiemi, kde se přímo na místě můžete inspirovat líčením známých bloggerek.CO VÁS ČEKÁ V BUTIKU?
Prvních 150 platících zákazníků získá exkluzivní kosmetickou taštičku #NYXCzech se 3 ikonickými produkty (platí pro oba dny). Při nákupu nad 3.000 Kč získáte kufřík na šminky Mini Train Case (platí do vyčerpání zásob).

CO VÁS ČEKÁ MIMO BUTIK?
Make-up show, při které objevíte nejžhavější i crazy trendy v líčení. Odpoledne se můžete potkat s populárními českými bloggerkami. V pátek to bude Petra LovelyHair společně s Týnuš Třešničkovou a v sobotu? To se dozvíte brzy.

Oslavte s NYX Cosmetics velkolepé otevření, pořiďte si kosmetiku, po které toužíte a staňte se součástí #makeuprevoluce v Čechách.

Více informací o celé události, hledejte přímo v pozvánce na Facebooku TADY. Stačí KLIK na "Zúčastním se" a všechny podrobnosti a novinky o slavnostním otevření se budete aktuálně dozvídat jako první.

A ještě jedna radost na závěr! Pražský #NYXbutik v bude mít exkluzivně ve své nabídce i kosmetický bestseller – tekuté rtěnky Lip Lingerie, po kterých blázní celý svět a to ve všech 12 odstínech. Stavte se pro tu svou.

Jste připraveni na make-up revoluci?  

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama