Návod jak zazářit | Inspirace pro líčení na vánoční večírky i silvestrovské party

Objevte společně s námi novinky Urban Decay a prožijte ty nejzářivější svátky!
11879

Vánoce i Silvestr pro nás znamenají kromě jiného také možnost více experimentovat při líčení. Máte to stejně? Užíváte si během oslav a večírků make-up vytvořený pomocí oslnivých a třpytivých paletek očních stínů, rozjasňovačů, barevných řasenek a rtěnek nebo nevíte, jak na to? My vám společně s tutoriály Amandy Rodriguez poradíme!

Naprosto základním krokem je kosmetická taštička plná kvalitních produktů. Pokud vám chybí vysněná paletka, rtěnka v trendy odstínu nebo například fixační sprej, který ochrání váš make-up před poškozením, nezoufejte. Na webu Urban Decay najdete spoustu dokonalých limitovaných setů i dalších kousků, které váš problém rychle vyřeší.

P.S. Všechny zmiňované věci poslouží také jako dokonalý dárek pod stromeček! Ať už si o ně napíšete Ježíškovi, nebo je naopak darujete. Při použití kódu „JOY18“ na urbandecay.cz navíc dostanete miniaturu fixačního spreje 
All Nighter Setting Spray k nákupu nad 990 Kč. Akce platí do 31.1.2019.

A teď už ten slibovaný návod, jak konkrétně se žhavou novinkou, paletkou očních stínu NAKED CHERRY, vykouzlit nádherný slavnostní look!

Sexy, Smoky Cherry | Naked Cherry Makeup Tutorial | Urban Decay

Kromě paletky NAKED CHERRY bylo v tutoriálu použito následující: Eyeshadow Primer Potion24/7 Glide-On Eye tužka na oči, řasenka PerversionAll Nighter Setting Spray Cherry a rtěnka VICE LIPSTICK CHERRY.