Nezapomenutelné líčení s  NYX Professional Make-up

Get #NYXified
10032

Profesionální kosmetika z LA

NYX Professional Makeup je trendy značka profesionální dekorativní kosmetiky pojmenovaná po řecké bohyni noci, která byla založena v roce 1999 ve slunném Los Angeles – kolébce filmových maskérů, kreativního make-upu a precizního líčení. Patří mezi oblíbené značky profesionálních make-up artistů i žen, které milují líčení. V nabídce NYX Professional nechybí produkty, které odrážejí nejžhavější trendy v oblasti make-upu.

Jarní příval barev

Letos na jaře je v kurzu velmi hravé líčení, díky kterému se konečně nemusíte bát vyjádřit sebe sama. Můžete ukázat svou jedinečnost, povolit uzdu kreativitě a fantazii NYX Professional nabízí celé portfolio produktů, kterými vyladíte svůj styl. Ať už potřebujete decentní líčení, či toužíte po něčem intenzivnějším, určitě si s NYX Professional vyberete z 70 paletek, 640 odstínů rtěnek pro šťavnaté rty, 43 možností jak upravit své obočí, 170 linek a tužek na oči a spousty dalších profesionálních produktů jako jsou podkladové báze pod makeup, tvářenky, konturovací make-up, oční stíny pro okouzlující oči, sady profesionálních štětců a další.

Staňte se součástí NYX komunity, staňte se dívkou NYXu!

Dívka NYXu je krásná navenek i zevnitř. Je inteligentní, má přehled, nebojí se dobrodružství a experimentů. Má ráda kvalitu a drží krok s trendy. Staňte se součástí komunity NYX dívek a zastavte se 7. – 8. 4. 2017v OC Arkády Pankrác v Meet Pointu Elle Shopping Fever mezi 10:00 – 19:00, kde odhalíte nové hranice možností v líčení s profesionály z NYX Professional Make-up. Nechte si poradit v oblasti líčení, načerpejte inspiraci a odhalte nové možnosti s profesionály z NYX Professional Make-up. Po předložení paragonu s nákupem produktů NYX Professional Make-up v minimální hodnotě 799,- Kč dostanete zdarma kosmetickou taštičku (Coachella) *!

Kromě toho můžete ve stejném termínu navštívit butik NYX Professional Make-up v OC Nový Smíchov od 9:00 do 21:00 a i zde si vyzkoušet profesionální líčení zdarma. Čeká na vás neuvěřitelná škála produktů a při nákupu nad 799,- Kč získáte také skvělý dáreček v podobě dvou miniaturních rtěnek do kabelky z ikonické řady Soft Matte Lip Cream*.

Nejjednodušším shrnutím této značky je profesionální kosmetika za skvělou cenu, která je dostupná pro všechny. Najdete specializovaných buticích NYX Professional Make-up, ve vybraných parfumeriích nebo v e-shopu. Značka NYX Professional Make-up nabízí neuvěřitelnou škálu produktů hrajícími barvami a je velmi oblíbená mezi beauty influencery, kteří si ji zamilovali protože je elegantní a dostupná.

*Akce platí do vyčerpání zásob. 

sledujte nás na instagramu