Reklama

Novinka: Lady Gaga má vlastní kosmetickou značku

Je to tady...
12437

Lady Gaga vstoupila do kosmetického byznysu.

Dekorativní kosmetika Haus Laboratories bude v prodeji od září, a to exkluzivně na Amazonu.

Značku Haus Laboratories představila Lady Gaga v propagačním videu na svém Instagramu - během tří hodin mělo video více než milion zhlédnutí!

„Říkají, že krása je taková, jak ji vidí ostatní. My v Haus Laboratories říkáme, že krása je to, jak vidíte sami sebe,“ říká Lady Gaga v klipu. 

OUR HAUS. YOUR RULES. | HAUS LABORATORIES

Haus Laboratories sází na koncept sebelásky. Lady Gaga prozrazuje, že když byla mladší, nikdy se necítila krásná. Až make-up s jejím sebevědomím dokázal udělat divy a zrodilo se tak také její alter ego. Díky make-upu se z ní stala hrdinka a silná žena s odvahou. Toto poselství chce předat i dalším ženám - a to právě porstřednictvím Haus Laboratories.

Celá řada byla vytvořena ve spolupráci s make-up artistkou Sara Tanno. Těšit se můžete na produkty, které mají multifunkční využití a můžete je mezi sebou kombinovat. Oční stíny, tužka na rty i lesk na rty se tak stanou vašimi každodenními parťáky číslo jedna. Například Glam Attack shadow můžete použít na celý obličej - jako oční stíny, rozjasňovač nebo k odsažení wow efektu na rty.

Nevíme, jak vy, ale my se nemůžeme dočkat až tuhle žhavou novinku otestujeme!

 

Reklama
tampax
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama