Novinky ESSENCE | Objevte must-have produkty pro aktuální sezonu!

Značka essence představuje beauty produkty, které se soustředí na světové trendy, originalitu a vysokou kvalitu – a to vše za dostupné ceny!
11853

Efekt melted chrome, japonský styl kawaii a holografické a třpytivé efekty - to jsou hlavní trendy pro podzim/zimu 2018 a 2019. 

Hned na úvodní fotce se můžete podívat na essence rozjasňovací paletku go for the glow.

Jedna paletka s pastelovými odstíny a druhá s teplými bronzovými odstíny - každá nabízí tři rozjasňovací odstíny, které můžete kombinovat, vrstvit nebo aplikovat samostatně.

Jen těžko dokonale nanesete rozjasňovač, pokud nebudete mít dokonalý make-up. A právě o to se postará další novinka, essence make-up insta perfect.

Make-up v praktickém balení pomůže zmatnit pleť a zakrýt její nedokonalosti. Nabízí tekutou, voděodolnou texturu a střední krytí. Šest různých odstínů můžete mixovat a dosáhnout tak barvy, která perfektně sedne vaší pleti.

Kromě rozjasňovačů patří mezi aktuální trendy také laky s glittery. Každá žena, která se někdy podobní lak nanesla však ví, jak obtížné je jeho odlakování. S essence odlupovacími laky glitter on glitter off je to ale snadné! Odlupovací lak v barvách růžové, fialové a průhledné třpytivé lze jednoduše po čase sloupnout, takže už nepotřebujete žádný odlakovač! A jak to funguje? Jakmile vám lak zaschne, můžete jej kdykoliv sloupnout- stačí nadzvednout roh laku.

Ke svátečnímu líčení jistě patří také beauty produkty, které při make-upu pro běžný den většina žen nepoužívá. O čem mluvíme? Tak například o essence umělý magnetických řasách lash on lash off, které si můžete zakoupit hned ve dvou variantách - prodlužující nebo zahušťující. A jak je aplikovat? Inovativní umělé řasy se na řasy přichytí snadno díky magnetickému pásku. Opatrně oddělte řasy a poté jednoduše aplikujte jeden proužek řas nad horní řasy a druhý pod ně. Magnetické pásky se okamžitě přichytí a vytvoří tak přirozený objem – bez použití lepidla!

Dalším trendy produktem jsou oční stíny s efektem roztaveného kovu - essence oční stíny melted chromeVyberte si mezi odstíny stříbrné, bronzové, hnědé, růžové, béžové a fialkové!

A na závěr, stejně jako při nanášení make-upu, rtěnky! Pro tuto sezonu essence vyvinulo tekuté rtěnky colour boost mad about matte nabízející pudrový, matný efekt a zaručující vysokou pigmentaci barev - jako je béžová, červená nebo burgundy. Textura je na rtech příjemná, lehká a po zaschnutí se ani nehne!