#NYFW19: Speciální kolekce produktů dekorativní kosmetiky

Další z týdnů módy je za námi a značka Maybelline NY, oficiální sponzor New York Fashion Week, se rozhodla k této příležitosti vytvořit speciální kolekci ve spolupráci s Pumou. Přeneste kousek přehlídkového mola do každodenního života.
12096

Limitovaná edice produktů MAYBELLINE x PUMA obsahuje celkem čtyři produkty, které s vámi vydrží i sportovní zátěž - některé nové, některé v nových odstínech. Kolekce obsahuje řasenku, nové odstíny tekuté rtěnky SuperStay Matte Ink, oboustranné oční stíny v tužce a inovativní kombinaci krémové tvářenky a rozjasňovače v jednom. 

Jaké produkty můžete vyzkoušet?

Smudge proof mascara 

Prodlužující řasenka vhodná pro sportování! Dodává řasám přirozený efekt, prodlužuje je a nedrolí se. 

SuperStay Matte Ink 

Pět nových odstínů oblíbených matných rtěnek s dlouhotrvající výdrží a příjemnou tekutou texturou. 

Matte + Metallic Eye Duo Stick 

Matný a metalický voděodolný oční stín v jedné tyčince pro vytvoření originálního líčení kdykoliv se vám zachce. Můžete ji použít buď jako tužku na oči nebo oční stíny. Dostupná je ve třech barevných kombinacích. 

Color + Gloss Face Duo Stick 

Kombinace tvářenky a přirozeného rozjasňovače v jedné tyčince. Jemná voděodolná tvářenka a lesk dodá tváři zdravý a rozjasněný vzhled. Jedna strana zbarví líčka lehkým narůžovělým nádechem, druhá přidá mokrý, projasněný efekt. 

 

Produkty jsou k dostání pouze v omezeném množství a seženete je exkluzivně na e-shopu Notino.cz.

sledujte nás na instagramu