Reklama

#NYXfaceawards: Staňte se make-up hvězdou a získejte titul NYX BEAUTY vloger/ka roku

Nebojte se experimentovat a ukažte, co ve vás je!
8561

Společně s příchodem značkového butiku NYX do České republiky nejlepší kosmetické novinky roku nekončí. Přichází totiž i NYX Face Awards! Soutěž pořádaná značkou NYX Professional Makeup patří k jedné z největších událostí v oblasti sociálních médií a make-upu. Má již pětiletou tradici, která se zrodila v USA, konkrétně v Los Angeles v kolébce hollywoodských filmů, make-upu a nejžhavějších nejbláznivějších trendů. Tradici, do které se můžete letos zapsat i vy.

Mohlo by vás zajímat: Musíte být u toho: NYX Cosmetics otevírá svůj první #NYXbutik

Značka NYX je známá svými přátelskými vztahy s milovníky make-upu a líčení, mezi které patří nejen make-up artisté, ale také vlogeři a blogeři, od kterých záplava nadšení pro NYX produkty i crazy looky přeskočila na nás. Stačí se podívat na Instagram @nyxczech, který vás vtáhne do víru make-up junkies také. A když už se necháte chytit, není nic lepšího, než nakoupit pár produktů a začít experimentovat. Nejen doma před zrcadlem, ale i před zraky poroty díky účasti v soutěži NYX Face Awards pro všechny milovníky kreativního líčení, kteří rádi sdílejí své dovednosti prostřednictvím videí na YouTube.

NYX FACE AWARDS 2016

Stačí natočit svůj make-up look a pustit ho do on-line světa. Vítěz vzejde po několika kolech, ve kterých postupující soutěžící budou vždy plnit jednotlivé výzvy v líčení. Půjde o tematické líčení, natáčení videa, jak toto líčení vzniká, ale také o vysvětlení publiku, jak může toto líčení vytvořit samo.

NYX Face Awards si rok od roku získává čím dál tím větší pozornost po celém světě a popularita celé soutěže roste neskutečným tempem.
 
A jak to bude celé probíhat?
 
 
1. Těšit se můžete na 3 kola. V prvním z nich můžete poslat jakýkoliv beauty video tutoriál, který splňuje kritéria, která budou už brzy zveřejněna porotci NYX Face Awards. Do druhého kola postoupí 12 semifinalistů, kteří již plní úkol – tedy líčí na předem tajné téma. A dál? 6 finalistů, kteří opět líčí na předem nezveřejněné téma, hlasování veřejnosti i poroty a známe stupně vítězů!
2. Vše se odehrává za pomoci YouTube a na stránkách lokálních NYX Face Awards.
3. Rozhodovat o vítězi bude veřejnost ale i odborná porota, která už brzy bude představena.
 
A co můžete vyhrát, když do toho půjdete také?
1. O vašich dovednostech se dozví celý beauty svět.
2. K vytvoření líčení semifinálového a finálového líčení dostanete produkty od NYX Cosmetics.
3. Vítěz získá titul NYX Face Awards – Beatuy vloger/ka roku...
4. ... stejně tak jako výlet do Los Angeles na slavnostní vyhlášení americké verze NYX Face Awards!
5. A finanční odměnu ve výši 25.000 CZK!
 
A to už vůbec nezní špatně! 
 
Stay tuned & GET NYXIFIED!

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama