Objevte odličovací rituál beauty guru Get the Louk a vyhrajte produkty NIVEA na celý rok!

Jaké jsou tajné beauty tipy youtuberky Get the Louk?
13196

Výrazné líčení je cool doplněk, který vám skvěle doladí look na každém eventu. Hrát si s make-upem můžete do nekonečna, protože když ho správně odlíčíte, vaši pleť nijak nezatíží. Youtuberka Lucie Dejmková alias Get the Louk ví, jak na to a neváhá se s vámi o své profi tipy podělit. Jejím tajemstvím je odličovací řada MicellAIR EXPERT značky NIVEA, která je inspirovaná profesionálními vizážisty. Odvážné looky plné výrazných očních stínů, neonových linek, flitrů a kamínků Lucku proslavily. (Pro inspiraci, jak na crazy šťavnaté líčení, určitě mrkněte na Lucky IG. 10. září tam navíc startuje soutěž o zásobu produktů z řady NIVEA Micellair Expert na celý rok.) Aby její pleť ale kreativním make-upem netrpěla, musí se vždy důkladně odlíčit a to nejen večer.

Péče o pleť je alfou a omegou pro všechny z nás. Pokud tedy právě přemýšlíte o tom, že na každodenní líčení zas tolik produktů nepoužíváte a stačí vám se narychlo odlíčit večer vodou, jste na omylu. Výzkumy ukázaly, že 73% žen při líčení používá až devět produktů. A to rozhodně není málo. Když se k tomu přidá ještě prach, smog, produkce mazu a toxinů z pleti – to vše může pokožku dráždit. Proto je pravidelné a kvalitní odličování a čištění pleti základ, ať už si s make-upem hrajete jako Get the Louk nebo jste zastánci něžnějšího líčení.

Co tedy s tím? Díky dodržování následujícího beauty postupu už nikdy nešlápnete vedle!

1. Většina lidí se odličuje pouze večer, celý proces by měl ale začínat už ráno! Když spíme, pleť pracuje: obnovuje se, regeneruje, ale také produkuje maz a toxiny. To všechno musí pryč! Proto značka NIVEA uvádí na trh skvělou novinku: expertní čisticí pleťový gel, který pleť vyčistí do hloubky, vyhladí a skvěle ji každé ráno připraví pro nanesení make-upu - toho běžného i odvážného.

2. Aplikujte líčení tak, jak jste zvyklá. Ať už sáhnete pouze po několika základních produktech nebo použijete výrazný, voděodolný či jinak dlouhotrvající make-up, můžete si být jistá, že díky ranní přípravě vám look vydrží bez chybičky celý den nebo i noc. 

3. Po akci se pusťte do důkladného odlíčení. Začněte u očí. Vatové tamponky navlhčete dvoufázovým micelárním odličovačem očí a jemně je přitiskněte. Přípravek začne působit a „rozpustí“ i ta nejodolnější líčidla. Pak tamponky stáhněte směrem dolů. Opakujte, dokud tamponek nezůstane zcela čistý. Nikdy víčka a řasy nedřete! Zbytek make-upu poté odličte micelární vodou

 

NÁŠ TIP: Pokud nemáte možnost odlíčit se v pohodlí své koupelny, přibalte si do kabelky či cestovní tašky expresní odličovací ubrousky, která vám odlíčí pleť a dovolí zachumlat se do postele bez výčitek a i bez pocitu znečištěné pleti. Jsou skvělé také pro odličování ve fitku před tréninkem. 

A na závěr info k soutěži o zásobu produktů z řady NIVEA Micellair Expert na celý rok! Soutěžit můžete od 10. září do 24. září na Instagramovém profilu @gettthelouk. Bude stačit odpovědět na jednoduchou otázku: Kdy jste šla naposledy spát neodlíčená a proč? Ta nejvtipnější odpověď vyhrává! Na balíček výrobků Micellair Expert se ale může těšit i dalších 20 soutěžících.

 

Foto: Adriana Fialová + archiv NIVEA