Reklama

ORIFLAME ZVE DCERY A JEJICH MAMINKY, ABY SE PODĚLILY O SVŮJ PŘÍBĚH, STALY SE MODELKAMI KATALOGU A VYHRÁLY NÁKUP V HODNOTĚ 30 000 KČ

Švédská kosmetická značka Oriflame vás zve k super projektu! Hlavní roli tady hrajete vy a vaše super mamky! Jste nejlepší kámošky? Chodíte spolu nakupovat nebo se dokonce bavíte o chlapech?
Reklama
8046

Pokud ano, tak vám to ze srdce přejeme!

Na oslavu tohoto krásného vztahu, nejsilnějšího pouta, se kosmetická firma Oriflame rozhodla uspořádat soutěž, ve které se vítězná dvojice stane na jeden den modelkami katalogu!

CO MŮŽETE VYHRÁT, KDYŽ…

1. SE DOSTANETE DO TOP 10?

Všech 10 finálových dvojic získá proměnu a následné focení s profesionálním fotografem, vizážistou a stylistou. Každý z finálové dvacítky také produkty Oriflame v hodnotě 1000 Kč.

2. VÁŠ PŘÍBĚH VYHRAJE?

Pokud soutěž vyhrajete, čeká vás výlet do jedné z evropských destinací, kde se na jeden den stanete spolu s maminkou modelkami pro titulní stránku jednoho z katalogů Oriflame v roce 2016. Dále také získáte poukaz na nákup v internetovém obchodě ZOOT v hodnotě 30 000 Kč.

JAK NA TO?

  1. Popište svůj vzájemný vztah a v rozsahu 250 slov.

  2. Vyfoťte se se svojí mamkou

  3. Nahrajte příběh a fotografii na webové stránky www.maminkaadcera.cz a vyplňte celý formulář

  4. Držte palce a kontrolujte svůj email!

JAK TO BUDE PROBÍHAT?

Porota Oriflame vybere 10 nejzajímavějších příběhů, které pak zveřejní na webu www.maminkaadcera.cz Zde pak proběhne veřejné hlasování o vítěznou dvojici.

Přihlásit do soutěže se můžete od 9. 2. 2016 do 29. 2. 2016.

Přejeme vám hodně štěstí!

Oslavte den žen a obdarujte sebe, své kamarádky a ženy ve své rodině vhodnými dárky!

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama