Perfektní make-up po celý den: Vsaďte na neomylnou klasiku

Ať už se chystáte do práce nebo na večírek, perfektně vypadající pleť oceníte za jakékoliv situace, obzvláště pokud vydrží bezchybná po celou dobu!
11789

Nemusíte hledat desítky produktů, abyste si takové líčení vytvořila. Sáhněte po produktech z oblíbené, ověřené řady Infaillible od L’Oréal Paris. 

Krok 1: podkladová báze 

Na vyčištěnou a důkladně hydratovanou pleť naneste jednu ze třech podkladových bází: růžovou rozjasňující nebo zelenou proti zarudnutí. Pokud vás během dne trápí nadměrný lesk pleti, použijte matující podkladovou bázi, která dokonale připraví pleť na nános make-upu, sjednotí její vzhled a zajistí dlouhou výdrž vašeho líčení. 

Krok 2: make-up 

Bázi nechte pár minut zaschnout a poté na ni nanete make-up v tenké vrstvě. Ať už pracujete se štětcem, houbičkou nebo prsty, dejte si pozor, abyste produkt rozetřela i přes hrany obličeje. Díky renovovanému složení make-up poskytuje dostatečné a zároveň přirozené krytí, aniž by vytvářel efekt masky. Je tak lehký, že ho na pleti ani neucítíte. 

Pokud potřebujete překrýt začervenání, pupínky nebo jizvy, můžete na konkrétní místo nanést několik vrstev make-upu. 

Krok 3: pudr 

Aby make-up vydržel krásný po celý den, je potřeba ho zafixovat pomocí pudru. Pokud máte suchou pleť, stačí zapudrovat oblast pod očima a T-zónu. V případě mastné pleti zapudrujte celý obličej a pudr s praktickým balením se zrcátkem si přibalte do kabelky, abyste mohla pleť během dne případně zmatnit. 

Krok 4: fixační sprej 

Posledním krokem dlouhotrvajícího líčení je fixační sprej, jež nejenže podpoří fixaci všech vrstev, ale navíc zajistí pleti přirozený vzhled a hydrataci.