Podmaňte si plesovou sezonu | Tipy nejen na líčení očí a rtů

Nepropásněte jedinečnou příležitost, kdy si můžete užít i jindy nenositelné výstřelky z oblasti make-upu!
11983

Líčení očí

Na tom, že s kouřovým líčením nešlápnete vedle, se stále nic nezměnilo. Určitě však není od věci omrknout nejnovější trendy, protože se lehce změnila technika tohoto způsobu líčení.

Skvělou volbou jsou jistě i metalické barvy ladící se šaty či doplňky, barevné linky. A to nejen na horním víčku, ale také na tom spodním. Skvěle vypadají také dvě linky nad sebou na horním víčku. Chce to však trochu cviku a pevnou ruku. Tabu není ani sladění dvou různých barev očních linek.

A samozřejmě nesmíme zapomenout na upravené obočí. Prim stále hraje přirozenost, co se tvaru týče. Tipem make-up artistky Michaely Polomis je dodání barvy či třpytu právě na obočí. Musí být však dokonale vytvarované. Nechcete přece přitáhnout pozornost na nedokonalosti!

Rty

Skvělou volbou pro tuto sezonu jsou odstíny čokolády vedoucí až po červenou a luxusně vypadající vínovou. Nemusí však jít jen o matné rtěnky. Trendem se opět stávají šťavnaté svěží rty lesknoucí se jako zrcadlo. A je jen na vás, zda bude kontura vašich rtů dokonale orámovaná nebo naopak rozostřená.

Pokud se ve tmavých odstínech rtěnek necítíte sebevědomě, bez obav vneste rtům svěžest a lehkost pomocí některé z nude barev. V kombinaci s dramatickými stíny to bude skvělé.

Na večírky a party je možné rty zpestřit třpytivými částečky nebo kovovými metalickými barvami.

A co je podle Michaely absolutní klasikou na poli líčení rtů na ples? Červená rtěnka nanesená klasickým způsobem s perfektním vykreslením konturkou a leskem na hraně horního rtu

Glitry a pigmenty

Lesk a třpyt. To je něco, co si při každodenním líčení nedopřáváme, ale na ples se to dokonale hodí! Možností je spousta. Třpytivé linky, stíny i rty například v kombinaci s metalickou či třpytivou manikúrou. Vždy je však nutné třpytky všeho druhu pečlivě a správně fixovat, aby zůstaly celý večer na svém místě!

Tváře

Trendem jsou chladnější odstíny růžové, oranžové až bordové na tváře. Můžeme využít i bronzeru, ale opět v chladnějším tónu.

Také modrá, žlutá, růžová. Vše ve stejném odstínu nebo souhře barev

Výrazné řasy, které budou vypadat jako vaše vlastní! Také Twigy styl řas si můžete dopřát.

Foto: Getty Images

sledujte nás na instagramu