Podzimní novinky značky Essence právě v prodeji

Značku Essence určitě netřeba dlouze představovat...
10820

Nyní vám nabízí kvalitní produkty podle posledních trendů za dostupné ceny, takže si můžete díky tomu vyzkoušet spoustu stylů a najít, co vám sluší a sedí anebo můžete jednoduše střídat styly podle nálady. A to je pro nás, věčně nerozhodné ženy, to pravé! Na podzim vám essence opět přináší spoustu novinek a to převážně v aktuálním metalickém trendu, takže budete rozhodně nepřehlédnutelné. 

Všechny novinky si můžete podrobně prohlédnout a prozkoumat na www.essence.eu.

A naši favoriti? 

Rtěnka metal shock 
Krémové rtěnky s intenzivní metalickou barvou zanechávají vaše rty jemné a hebké. Dostupné v 6 odstínech. 

 

Barva na rty metal shock 
Trendy metalických rtů docílíte také touto koncentrovanou barvou na rty. Barva je na rtech jemná a nabízí sametově matný povrch. Dostupné v 5 odstínech. 

 

Rtěnka ultra last instant colour 
Nová řada rtěnek s vysokým krytím a dlouhotrvajícím efektem zanechá vaše rty jemné a nevysušené. Dostupné ve 14 odstínech. 

 

Oční stíny metal shock 
Krémové, vysoce pigmentované oční stíny rozzáří vaše oči fantastickým metalickým efektem. K dispozici jsou i ve třpytivých barvách. Vyberete si ze 7 odstínů. 

 

Fix na obočí 
Dlouhotrvající tužka na obočí ve fixu. Díky svému zabarvení přesně a intenzivně zvýrazní obočí. Dostupné ve dvou odstínech.

 

Pudr brighten up! banana 
Průsvitný matující pudr ve velmi jemné žluté barvě ideální pro “baking” techniku.  

Pigment na nehty metal shock 
Pro úchvatný zrcadlový efekt. Práškový pigment naneste na skoro zaschlý lak a leštěte jej prstem, dokud se nevytvoří na nehtu hladká plocha. Nakonec zapečeťte krycím lakem metal shock.


 

 

Krycí lak metal shock 
Jemný krycí lak na vodní bázi je skvělý pro zapečetění pigmentů na nehty metal shock. 

Odlakovač clean & go 
Mini odlakovač na nehty s arganovým olejem je ideální na cesty. Díky integrované napuštěné houbičce nepotřebujete k odlakování tampónky, stačí jen vsunout prst do houbičky a párkrát s ním otočit.  

Houbička super beauty 
Díky zkosenému tvaru je houbička skvělá na nanášení pudrů, podkladů, tvářenek, primeru či krémů, a to i na těžko dostupná místa. Dostupná ve 3 barvách. 

 

 

 

sledujte nás na instagramu