TEINT IDOLE ULTRA WEAR – O svůj make-up se už nemusíte bát

Co kdyby make-up dokázal povzbudit vaše sebevědomí?
11901

Co kdyby vás váš make-up dokázal rázem proměnit v sebevědomou bohyni? My jsme pro vás takový make-up našli! Vyzkoušejte ho i vy! O jaký make-up se jedná a jaké jsou jeho největší benefity? Prozradíme vám to!

Jedinečný make-up Teint Idole Ultra Wear se stal každodenním spojencem milionů žen. Umožňuje jim prožívat každý okamžik naplno a vyjadřovat každičký aspekt své osobnosti. Stačí, když za své přijmou silné a všeříkající prohlášení: Make-up mi dává sílu!

Díky složení, které vyniká mistrovským zpracováním barvy, dlouhodobou výdrží a maximálním krytím, vypadá dokonale po celý den a nabízí bezchybnou pleť vám na míru. A to není všechno! V neutuchajícím honu za dokonalou pokožkou společnost Lancôme vyslyšela, po čem ženy touží víc než kdy jindy, a představuje rituál Teint Idole Ultra Wear Lifeproof. 

Proč? Abychom posílili efekt make-upu Teint Idole Ultra Wear na maximum. Jak? Nový rituál posílí jeho účinnost. Ať už jde o přípravu pleti pomocí hydratace, zdokonalení výsledků make-upu díky optickému rozostření nedokonalostí, zmatnění pokožky nebo fixaci looku. Tyto nové nástroje oceníte, pokud toužíte po nedostižném výsledku make-upu, který odolá všemu, co mu den postaví do cesty.

Teint Idole Ultra Wear Lifeproof se opírá o obrovské zkušenosti v oblasti zdokonalování pleti a nabízí čtyři mimořádně účinné produkty, které úžasným způsobem podtrhnou krásu pleti a rozšiřují i posilují vlastnosti make-upu Teint Idole Ultra Wear. Právě to z nich dělá vašeho nejlepšího spojence pro každodenní použití.

Má vaše pleť sklony k dehydrataci?

Potom byste měla sáhnout po Prep & Matte! Na pleť se sklony k dehydrataci vědci společnosti Lancôme navrhli zmatňující a osvěžující primer pod make-up. Nanáší se pod make-up Teint Idole Ultra Wear a pokožce dodává celodenní hydrataci, navíc redukuje výskyt pórů a minimalizuje lesk. Ale to není všechno! Příjemná a lehoučká textura Prep & Matte umocňuje efekt Teint Idole Ultra Wear i tak, že viditelně zlepšuje jeho finiš a výdrž.

Když je lesku trochu moc…

Pokud chcete minimalizovat nadbytek lesku nebo jednoduše zmatnit pleť, jistě oceníte fixační pudr. 

Long Time No Shine Setting Powder. Nanáší se na make-up Teint Idole Ultra Wear, je příjemný, neviditelný a zkrášlí vaši pleť tak, že redukuje lesk, a to bez bílého filmu nebo dodatečného krytí. K dostání ve dvou univerzálních odstínech: čirý pro světlé až střední typy pleti a tmavší odstín pro ženy s tmavším tónem pleti. Zvyšuje výdrž vašeho make-upu a zachovává jeho barvu po celý den.

Chcete, aby váš make-up vydržel co nejdéle?

Lancôme vám nabízí fixační mlhu Fix It Forget It Setting Mist, která váš make-up udrží na místě až 24 hodin. Skvěle odpovídá potřebám žen a představuje se v čiré a nelepivé receptuře, která vytváří bariéru a chrání tak pokožku před vnějšími nečistotami. Aplikace po nanesení make-upu nepřináší jen dlouhotrvající ochranu, pečuje také o pokožku během celého dne díky svým blahodárným účinkům a efektu ochrany před znečištěním, jaký zaručuje vitamín C, moringa a kyselina hyaluronová.

Zamilovat si všechny výše zmíněné produkty je snadné. Neváhejte a dopřejte své pleti luxus, který se stane vaší každodenní závislostí. Hýčkejte se a dovolte si být nepřehlédnutelná. 

sledujte nás na instagramu