Top tipy make-up artistky Margity Skřenkové

Není jednodušší způsob, jak se cítit dobře, než mít krásný make-up, který vypadá fresh po celý den a můžete s ním vyrazit jak do práce tak i večer na party.
11003

Nejdůležitější je si vybrat ten správný make-up se správným odstínem. Odstín vždy vybírejte na denním světle a zkoušejte ho na čelistní kosti. Nezapomínejte, že krk mívá často jinou barvu než odstín vašeho obličeje, proto je žádoucí najít odstín, který krásně sjednotí oboje. Doporučuji make-up Fit Me Matte and Porelles, který je krásně hedvábný, vyhladí póry a dokonale vygumuje nerovnosti pleti a zmatní ji. Na druhou stranu je jeho konzistence příjemně lehká a nevytvoří vám nepřirozenou masku. Make-up nemusíte ani pudrovat, lehký přirozený lesk pleti, i když je jinak matná, je žádoucí.

Pro mě je pleť u líčení velmi důležitá. Potom stačí dodat už jen řasenku Lash Sensational, která oddělí řasy a protáhne je a zhustí, a výrazná rtěnka! Zkuste nový odstín ze speciální kolekce Gigi Hadid pro Maybelline NY. Budete uchváceni stejně jako já jak z neobvyklých barev, tak i z hedvábné konzistence. Pro mě by tento make-up stačil, ale jestli jste zvyklá na "větší" kouzlení, zkuste stíny z paletky The Nudes... ta nejnovější v burgundských odstínech je moc krásná, hlavně teď v zimě a sluší všem barvám očí.