Toužíte po kolosálních řasách?

Řasenka. Zdánlivě tak základní věc, obsah každé kosmetické taštičky žen a dívek od puberty výše.
12685

A přitom je tolik druhů a barev - černá, hnědá, či dokonce barevná, s kartáčkem rovným, zahnutým, hustým, se štětinkami krátkými a delšími, hustšími a méně hustými, voděodolná nebo vodou smyvatelná. Každá má svoje a pomáhá učinit naše řasy takovými, jaké je chceme mít. Některá toužíme po objemu, jiná zase po řasách natočených či dlouhých. Některá chceme řasy výrazně černé, jiná se zase nebojíme barev. Pravda je ale taková, že bez řasenky prostě náš look není to pravé. 

Kam se tedy obrátit při výběru něčeho tak zásadního? Není většího odborníka, než Maybelline New York, značky, která před více než 100 lety přinesla první řasenku do obchodů a tak postupně k milionům spokojených žen. Těm výrazně ulehčila jejich hon za svůdným pohledem s dokonalými řasami. 

Mezi praktické řasenkové pomocníky Maybelline patří řada Colossal, jenž se prodává již více než 11 let. Colossal je řasenka určená pro ženy a dívky, které zajímá hlavně výrazný objem a je k dispozici hned v několika verzích. 

Existuje celá řada variant od Classic s opravdu mega kartáčkem pro nepřehlédnutelný objem, přes Big Shot s kolagenovou texturou pro dlouhotrvající efekt líčení až ke Go Extreme pro extrémně objemné a výrazné řasy pro zvláště dramatický vzhled. 

Colossal řada je známá svým nepřehlédnutelně žlutým obalem, nyní výraznějším než kdy dříve. Od teď se bude moci pochlubit opravdu jásavým odstínem žluté, evokujícím štěstí. Jde o barvu známou jako Gen Z – ta je blízká generaci mileniálů, tedy kreativní generaci, která už nějakou dobu ukazuje světu svou sílu. 

 

Nejen pro kreativní mileniálky je nyní k dispozici limitovaná řada Colossal Platinum pro objem bez slepení s dvakrát větším obsahem kolagenu. Kromě toho obsahuje tato řasenka i drobné třpytky, takže budete opravdu nepřehlédnutelná. 

Zkuste si vykouzlit kolosální řasy s některou z ikonických řasenek Colossal.