TREND VOŇAVÝCH MAKE-UP PRODUKTŮ – RTĚNKY K NAKOUSNUTÍ

Neodolatelná vůně produktů je jedním ze základních rozhodovacích faktorů při koupi nového kousku. Ať už je to šampon, tělové mléko, rtěnka nebo dokonce i řasenka - vždy nás produkt více ohromí a zláká, když navíc lákavě voní.
11937

Sladká vůně v nás podle některých průzkumů vyvolává pocit nostalgie a vzpomínek na dětství, které má valná většina z nás spojené se sladkými odměnami. Po úderu dospělosti se sladkou tečkou samozřejmě také rády odměníme, ale ruku na srdce, novou kosmetikou možná ještě radši. A co teprve, když jdou tyto dvě rozkoše zkombinovat do jedné? 

Po tvářenkách vonících šťavnatými broskvemi, řasence s vůní kokosu či perníčkové paletce očních stínů máme konečně tip pro všechny čokoholiky! Pokud k vašim nejoblíbenějším sladkým neřestem patří čokoláda a při nákupech si navíc nejradši uděláte radost novou rtěnkou, tak se mějte na pozoru, abyste u této novinky neomdlela radostí. L’Oréal Paris představil nové neodolatelné rtěnky Infaillible Les Chocolats, které jsou opravdovou čokoládovou bombou! Tyto pochoutky navazují na fenomén neslíbatelných matných rtěnek, které mají nelepivý finiš a drží na svém místě několik hodin. 

Tato nová řada trendy matných rtěnek je k dostání v 7 odstínech, takže si vyberete, ať už preferujete teple červenou, funky fialovou, nebo odvážnou tmavě hnědou. A to nejlepší, jak můžete tipovat už podle názvu – voní jako čokoláda! Takže se držte na pozoru, ať si kousek rtěnky omylem neukousnete.