Trendy make-up: Novinky Catrice pro podzim/zimu 2017

S podzimem nepřichází jen nové módní trendy...
10586

...ale také trendy kosmetické!

Hlavní doménou nové kolekce pro podzim a zimu roku 2017 bude dekorativní kosmetika v krásných odstínech hnědé, červené, béžové a v neposlední řadě také vínové barvy.

Základem dokonalého make-upu je však samotný vzhled pleti. S nástupem podzimu ženy bojují se změnou barvy pokožky, proto není snadné najít ten správný odstín make-upu. Díky ztmavujícím/zesvětlujícím kapkám do make-upu Prime and Fine však s tímto problémem již bojovat nebudete! 

Po dokonalé pleti přichází na řadu líčení očí a rtů. A díky nové kolekci Catrice se budete moci skvěle vyřádit. Díky paletkám očních stínu najdete ten pravý odstín stínu pro každou příležitost. A to hlavně díky tomu, že vám Catrice společně s paletou očních stínů Art Couleurs umožňuje tvorbu beauty produktu na míru. Stačí si koupit paletku, 4 stíny dle vlastního výběru a je to! 

Krémová rtěnka Lip Dresser vám vykouzlí přitažlivé a dramatické rty během několika málo vteřin. Koupit si ji můžete hned ve čtyřech podzimních a zimních odstínech!

A to není zdaleka vše! Mezi dalšími novinkami najdete například laky na nehty Brown Collection, kompaktní pudr Colour Neutralizer Mattifying nebo paleta Professional Make Up Techniques vhodnou pro konturování, draping nebo strobing.