Vyzkoušejte hollywoodské beauty triky božské Marylin Monroe

Ikona a symbol ženskosti...
10920

To byla Marylin Monroe, která je mnohými dodnes považována za jednu z nejhezčích žen světa. Osvojte si její beauty triky a buďte stejně božská, jako ona...

1. Olej a vazelína. Trik, který využívali vizážisté pokaždé, když Marylin líčili. Vazelínu nanášeli pod make-up a pár kapek oleje vklepali na lícní kosti, když už byl make-up hotový. Díky těmto dvěma kouzlům, působila její pleť vždy svěže a "šťavnatě".

2. Efektu rozzářených očí dosahovala pomocí bílých stínů, které používala na celé oční víčko, včetně jeho vnitřního koutku.  Oči tak vypadaly větší a jasnější. Svést tak pouhým pohledem pana Osudového pak už byla hračka.

3. Obočí = rám obličeje. Dokonalý tvar obočí Marylin nikdy nepodceňovala. Věděla totiž, že díky němu, dostane obličej ten správný výraz a jedině s ním bude výsledný efekt dokonalý.

4. Červená rtěnka. Poznávací symbol božské Marylin. Dost možná, právě díky ní, dnes tak hrdě nosíme rudé rty a tento malý červený zázrak vytáhneme pokaždé, když si potřebujeme dodat sebevědomí nebo podtrhnout svou vyjímečnost.

sledujte nás na instagramu