10 pravidel pro dokonalou pleť: Na jakém spát polštáři a jaké jídlo omezit?

Pojďme si shrnout, jakými pravidly se řídí ženy s nádhernou pletí.
12854

1. Nikdy nejdou spát neodlíčené a aniž by použily alespoň noční krém či sérum.

2. Dodržují pitný řežim od rána do večera. Důležité je pít vždy maximálně jednu sklenici vody najednou, ale o to častěji. Ideální je voda pokojové teploty.

3. Pokud si neví rady s výběrem té pravé kosmetiky, nebojí se investovat a nestydí si nechat poradit od kosmetičky, která se důkladně seznámí s jejich pletí. 

4. Jsou pečlivé a nejsou líné dodržovat všechna pravidla, která pro péči o pleť platí. A to i přes to, že vklepávání očního krému je fakt nuda.

5. Pravideně použivájí sérum s antioxidačním účinkem.

Náš TIP: Vysoce koncentrované Ambadué BIO Vyrovnávací čisticí sérum s hydratačním a antioxidačním účinkem je vhodné pro všechny typy pleti, zejména pro znečištěnou a aknózní. Extrakt z opuncie vytváří na pokožce ochrannou bariéru před vnějším prostředím a podporuje, v kombinaci s provitaminem B5, regenerační procesy tkání. Složení bohaté na kyselinu hyaluronovou, allantoin, rostlinný NMF z pšeničných otrub zvlhčuje do hloubky, podporuje obnovu buněk, zlepšuje elasticitu pokožky a působí proti známkám stárnutí. Yzop, lopuch, fialka, vrba a malina dodávají séru čisticí, uklidňující a stahující účinek. V prodeji na www.damibio.cz za 1 549 Kč.

6. Mění svůj povlak na polštář každé 3 dny.

Náš TIP: Stoprocentně hedvábný povlak na poštář NOX vyrobený z nejkvalitnějšího grade A  přírodního morušového hedvábí, které obsahuje přírodní proteiny a aminokyseliny. Hedvýbný povlak přispívá k omlazení pleti, předchází  vzniku vrásek a zvyšuje tvorbu kolagenu. Jemný materiál zamezuje vzniku otlačenin na tváři po probuzení. Pleťová séra, krémy působí na pleti mnohem lépe, protože hedvábí je neabsorbuje na rozdíl od jiných materiálů. Na hedvání se vlasy necuchají a neelektrizují, ani se netřepí konečky.

7. Vyhýbají se jídlům z fast foodů.

8. Alespoň jednou týdně si dopřávají pleťovou masku.

9. Jednou až dvakrát týdně používají na pleť exfoliační peeling nebo jiný exgoliační přípravek.

10. Cvičí! Ať už posilování nebo kardio, pohyb je zdravý i pro pleť. Samozřejmě v případě, že se před fyzickou zátěží odlíčíte.

BONUS NA ZÁVĚR: Ještě nemáte novou JOY s kupony SHOPPING FEVER a nechce se vám do obchodu? ZDE si ji nyní můžete objednat a přijde vám až do schránky. POŠTOVNÉ JE ZDARMA!