Reklama

3 pečující produkty, které nesmí chybět ve vaší beauty výbavě

Dokonalá pleť není zadarmo. Stačí ale pár kouzelných produktů a...
Reklama
9157

Oknem do duše jsou oči, pokud se ale budeme bavit o okně do životního stylu, budeme pozorovat pleť. I když můžeme používat nespočet make-up vychytávek, správná péče je vždycky základ – pít dostatek vody, sportovat, jíst zdravě, zbytečně se nestresovat, žádný alkohol...

Tolik různých povinností, že upřímně nevíme, co vlastně dělat můžeme. Spoléháme proto radši na pečující produkty od Kiehl's, které i s trochou životních hříchů zvládnou zázraky. A jaké přesně máme na mysli? 

Creamy Eye Treatment with Avocado

Jestli na něčem v obličeji poznáme těsně před odchodem spát únavu, jsou to oči a oční okolí. Právě proto ale víme, že je o ně potřeba projevit nejvyšší zájem. Stačí ale vsadit na hydratační péči s avokádovým olejem, beta-karotenem a bambuckým máslem, jemně vklepat do očního okolí a těšit se z výsledků. (Kiehl's, 14 ml, 730Kč)

Ultra Facial Cream

Kromě svěžího pohledu je důležitá kompletní hydratace pleti celého obličeje. Právě proto milujeme 24-hodinovou péči Ultra Facial Cream, která pleť navíc uzdravuje a zjemňuje. (Kiehl's, 50 ml, 700Kč)

 

 Midnight Recovery Concentrate 

I přes noc se dá pečovat o pleť. Třeba právě díky séru, které, zatímco my spíme, dokáže podpořit regenerační procesy pokožky a zotavuje jí z působení denních škodlivých vlivů. Produkt jsme nedávno testovaly a nemůžeme si ho vynchválit. A už brzy se zeptáme na názor i naší 30ti členné testovací crew časopisu JOY. (Kiehl's, 30 ml, 1 130Kč)

 

A malý bonus navíc? Díky víkendové akci Dny Marianne, která proběhne už tento víkend od 17. do 18. září, můžete k nákupu produktů získat i super dárek – 5 deluxe miniatur oblíbených produktů Kiehl's k nákupu nad 1500 Kč, v obchodech i online na www.kiehls.cz po zadání kodu MARIANNE.

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama