Reklama

3 tipy pro neodolatelně krásné tělo!

Možná máte pocit, že s koncem letní sezóny pro vás končí i starost o pokožku vašeho těla. Už se přece blíží čas, kdy se schováme do roláků, kalhot a čepic. Určitě ale nestrávíte zbytek roku zimním spánkem v jeskyni. A buďte si jisté, že muži to, jak pečujeme o svoji kůži, vnímají po celý rok! Stačí letmý dotek, podání ruky, a hned je poznat, komu na sobě záleží. Hýčkejte se proto každý den! A vsaďte se, že pokud budete svěží zvenku, budete se cítit skvěle i uvnitř.
9115

Při péči o tělo dosáhnete s Astridem skvělých výsledků za minimální čas. Vyberte si to pravé tělové mléko, se kterým se budete cítit ve své kůži. Ruce ochraňte před vnějšími vlivy krémem s přírodním máslem, který odpovídá vašim nárokům. Překvapte ostatní svým výkonem ve fitku díky masážním emulzím s chladivým i hřejivým účinkem.

Zamilujte se do svého těla

Jakmile se začnete hýčkat a mít se ráda, okolí vás bude následovat. Pomůže vám k tomu intenzivní péče a dokonalý komfort, který poskytují tělová mléka řady ASTRID NUTRI MOMENTS. Hydratační tělové mléko s pistáciovým olejem zvolte, pokud máte normální až suchou pokožku. Vyživující tělové mléko s avokádovým olejem potěší ženy se suchou kůží a regenerační tělové mléko s bambuckým máslem je speciálně pro ty, které se potýkají s pokožkou suchou jako troud. Lehká textura mlék se snadno vstřebává a zanechává pokožku hedvábně jemnou bez pocitu mastnoty. Všechny výrobky této řady mají 360 nutri complex s 48hodinovým účinkem pro dokonalou hydrataci, rozjasnění a maximální pružnost. A jejich vůně je přímo úchvatná!

Palec nahoru pěstěným rukám

V práci ruce možná ještě zamaskujete, ale na rande s NÍM už vám není nic odpuštěno! Mít ruce jako šmirgl si zkrátka nemůžete dovolit. Přimějte ho po vás zatoužit hned po prvním doteku, který bude díky krémům na ruce z řady ASTRID VELVET TOUCH patřit k těm nejjemnějším. Hydratační, vyživující a ochranný krém - trojice, ze které si určitě vyberete. Přírodní kakaové, avokádové nebo bambucké máslo je zárukou dokonale jemné a pěstěné pokožky. Už se nebojte vystrčit drápky!

Opatřete si na cvičení tajnou zbraň

Trénink. Tenhle týden už druhý. Dostala jste ze sebe maximum a teď se děsíte ranního vstávání s rozbolavělými svaly. Připadá vám tento scénář povědomý? Už nezoufejte. Masážní přípravky ASTRID SPORTS ACTION jsou ideální jak pro sportovce, tak pro běžné použití. Na výběr máte hned ze dvou variant. Zvolíte raději chladivou masážní emulzi s mentolem nebo hřejivou masážní emulzi s paprikovým extraktem? Nechte ostatní daleko za sebou díky tajemství regenerace vašich svalů!

S výrobky Astrid z řady tělové péče už nezanedbáte ani centimetr vašeho těla! Astrid je značka prověřená generacemi spokojených žen. Letos navíc přichází s inovovaným designem i složením výrobků. Více o přípravcích určených pro krásu a zdraví celé rodiny najdete na stránkách www.astrid.cz, na Facebooku či Instagramu @astridcesko.

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama