Reklama

4 důvody, proč si pořídit první tetování před oslavou 25. narozenin

I když je věk v mnoha ohledech jen číslo, ve vztahu k tetování jde o zásadní věc.
Reklama
7761

Netvrdíme, že by se měli tetovat všichni hned po tom, co dostanou svou první občanku, ale kouzlo mládí je u kérky prostě rozhodující. Mládí znamená volnost a tu byste si měli v srdci nést celý život. Nenechat se spoutat konvencemi a pocitem, že na vás všichni koukají skrz prsty. A i když si volnost a svobodu můžete připomenout na každé lekci jógy, kde opakujete nádech, výdech, nádech, výdech, nebo na skleničce vína, po které budete chtít tančit na stole, podívat se na tetování nám přijde pořád nejjednodušší. A navíc...

1. Máte možnost na sobě zanechat ty nejhezčí vzpomínky.

Ať už se zeptáte kohokoliv, všichni vám potvrdí, že mládí bylo nejkrásnější období jejich života, a pravidelně si ho každé ráno připomínat je super!

2. Láska take away!

Jedno malé srdíčko, písmeno, nebo třeba citát a láska vás může provázet na každém kroku!

3. Dodáte si sebevědomí!

Není náhoda, že lidé s tetováním jsou přirozeně větší extroverti. A přesně ve věku, kdy se budete ucházet o první důležité zaměstnání, o první lásku svého srdce se sebevědomí prostě hodí.

4. Ukázka osobnosti!

Při hledání, kým vlastně jste dojdete k nějakému závěru poměrně brzy. Zvěčněte ho, ať si ho můžete celý život připomínat. Zapomenout totiž na své já nikdy nesmíte.  

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama