4 způsoby, jak redakce JOY používá Zázračný kelímek od Oriflame

Označení zázračný se k němu opravdu hodí!
13034

Klára, šéfredaktorka

Zázračný kelímek Oriflame je naprosto multifunkčním produktem! Nejenže dokonale hydratuje rty, dokáže také vykouzlit perfektní mokrý look! Vždy jsem přemýšlela, jakými stíny tvoří mak-up artisti mokré lesklé stíny. Kouzlo odhaleno. Stačí smíchat váš oblíbený odstín očních stínů s Oriflame kelímkem a wet look jako z mola je na světě! Stejně tak můžete proměnit vaši tvářenku či rtěnku - stačí smíchat Zázračný kelímek s pigmentem libovolné barvy!

Týna, redaktorka publicistiky

Zázračný kelímek je můj nejvěrnější kamarád na všech cestách. Objela jsem s ním polovinu Evropy a vždy mi zachránil rty i kůži jak v letadle, kde je kvůli klimatizaci neskutečně suchý vzduch, tak při dlouhých cestách nočním autobusem. Osobně ho velmi ráda používám na suché lokty, které mě trápí po celý rok. Stačí malé množství, pořádně rozmazat a nechat vstřebat. Po nepříjemné hrubé kůži se v ten moment vždy slehne zem.

Petra, produkční a online redaktorka

Zázračný kelímek od Oriflame používám už řadu let a stal se stálicí v mé kosmetické taštičce. Zachraňuje mě, když mám suché rty, díky své textuře propůjčuje rtům lesk a jsou perfektně hebké. Dá se na něm snadno vypěstovat závislost, takže ho velmi často používám i jako lesk na rty. A pokud chci mít tzv. “fresh look”, nanesu malé množství na oční víčka, které pak vypadají opticky větší a celkový výraz působí “šťavnatějším” dojmem. Možností jak používat tenhle drobný zázrak je spousta! 

Karolína, online redaktorka

I já mám jeden ze Zázračných kelímků stále u sebe. Stále místo má však i na poličce v koupelně vedle make-upu, a to proto, že si s ním fixuji moje divoké obočí. Narozdíl od gelu totiž netvoří nevzhledné hrudky a dodá chloupkům trendy lesk a svěžest. Určitě to zkuste!

Úvodní foto: Michael Dvořák